مهران مدیری و رضا شفیعی جم

جایزه بزرگ مهران مدیری از امشب در شبکه آی فیلم

تاریخ انتشار : 28 اسفند 1398کد مطلب : 10387زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال جایزه بزرگ به کارگردانی مهران مدیری بعد از گذشت حدود 14 سال از ساخت مهمان شبکه آی فیلم میشود.

پخش سریال جایزه بزرگ از آی فیلم

سریال جایزه بزرگ به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی سروش صحت در کنار محمدرضا آرین یکی از سریال های پربیننده تلویزیون در سال 84 بود.

جایزه بزرگ که سریال نوروزی شبکه سه در حدود 14 سال پیش بود بار دیگر در تعطیلات نوروز مهمان خانه های مردم در شبکه آی فیلم میشود.

زمان پخش سریال جایزه بزرگ

سریال جایزه بزرگ در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و از امشب چهارشنبه 28 اسفندماه هر شب ساعت 21 روی آنتن این شبکه میرود و تکرار آن روز بعد ساعت 05:00 و 13:00 پخش خواهد شد.

سریال جایزه بزرگ

داستان سریال جایزه بزرگ

سریال جایزه بزرگ روایتگر داستان برنده شدن یک ماشین گران قیمت در بانک است. بیژن جمالی با بازی مهران مدیری خبردار میشود که در بانک یک ماشین گران قیمت برنده شده و از آنجایی که اوضاع مالی خوبی ندارد این جایزه بزرگ میتواند زندگی اش را دگرگون کند اما زمانی که برای گرفتن جایزه به بانک مراجعه میکند مطلع میشود که این جایزه بزرگ را به صورت مشترک با کامبیز باقی( با بازی رضا شفیعی جم) فردی در اراک برنده شده است و این آغاز ماجراهایی تازه در این سریال است.

مهران مدیری و بهنوش بختیاری

بازیگران سریال جایزه بزرگ

مهران مدیری در نقش بیژن جمالی، رضا شفیعی جم در نقش کامبیز باقی، سید جواد رضویان در نقش مراد غفاری، بهنوش بختیاری در نقش فریبا همسر مراد، سیامک انصاری درنقش محمود جمالی، روشنک عجمیان در نقش آرزو باقی خواهر کامبیز، ساعد هدایتی، سعید پیردوست، محمد شیری فلامک جنیدی، سیاوش قاسمی، شهربانو موسوی، ترلان پروانه، اصغر حیدری، علی کاظمی و ... در سریال جایزه بزرگ ایفای نقش کرده اند.

مهران مدیری،سیامک انصاری و جواد رضویان

جایزه بزرگ مهران مدیری از امشب در شبکه آی فیلم

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی