جراحی بلند شدن قد
عمل جراحی عجیبی که با کشیدن اندام ها می تواند به طور تقریبی 8 سانتی متر به بلند شدن قد شما کمک کند اما ناهماهنگی های دیگر اعضای بدن را در پی دارد.

بلند شدن قد با انجام جراحی اما این عمل چگونه صورت میگیرد؟؟

 

داشتن قد بلند و خوش اندام بودن یکی از آرزوهای جوانان امروزی است که گاهی اوقات بهای سنگینی را برای برآورده ساختن آن می پردازند. افراد بسیاری هستند که عمل های جراحی را راهی برای زیباتر و جذابتر شدن می دانند ،اما این عمل های جراحی هیچگاه بدون عواقب نیستند و می توانند انسان ها را دچار مشکلات بسیاری کنند.

با پیشرفت هر روزه علم، روش ها و تکنیک های جراحی جدیدی وارد حوزه پزشکی می شوند و این موضوع برای خیلی ها امیدبخش است. یکی از همین روش ها، جراحی افزایش قد است. خیلی از افراد قد کوتاه، جراحی را پایان کابوس کوتاهی قدشان می دانند.
 
جراحی بلند کردن قد

بلند تر شدن قد با انجام عمل جراحی 

 
عمل کشیدن اندام ها که جراحی عجیببی است و با کمک آن می توان قد بلندتری داشت. این عمل جراحی تا 8 سانتی متر به قد شما می افزاید اما حرکت اصلی در این عمل جراجی شکستن و خرد کردن استخوان های پا است. طی این عمل جراحی پزشکان استخوان های پا را می شکانند و یک میله که تقریبا شبیه به جک است درون آن قرار می دهند. این میله پس از مدتی بلندتر می شود و استخوان های شکسته شده را از هم دور می کند.
 

جراحی بلند کردن قد

نکاتی که بعد از جراحی باید رعایت شود 

 
پزشکان اعتقاد دارند که استخوان و عصب های بدن به مرور روی این میله قرار می گیرند و به حالت طبیعی می رسند. البته پس از انجام این عمل باید چند هفته ای فقط استراحت کرد و تا 5 ماه تحت نظر فیزیوتراپ بود.
بسیاری از مردم تصور می کنند جراحی افزایش قد جزو جراحی های زیبایی است، در صورتی که کسانی که عدم نابرابری طولی اندام داشته باشند، برای مثال یک پای شان کوتاه تر یا بلندتر از پای سالم باشد، برای درمان، جراحی افزایش قد را پیشنهاد می کنیم. عوامل ژنتیکی ، تومور، عفونت ها، تروما یا ضربه (در شکستگی که سلول رشد استخوان آسیب ببیند و رشد کافی نداشته باشد) باعث نابرابری طولی اندام می شود.
اگر این شرایط درمان نشود، لگن در حالت کج و انحراف ثابت می شود و به دنبال آن ستون فقرات انحراف پیدا می کند که با کمردرد همراه است.

جراحی برای بلند شدن قد + تصاویر

4.2147
این مطلب مفید بود ؟12324
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب : بلندی قد
وبگردی