فرناز رهنما

دردسر جراحی بینی فرناز رهنما + عکس

تاریخ انتشار : 20 مهر 1393کد مطلب : 8875زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدتی است عمل زیبایی بینی در میان بازیگران باب شده و کمتر کسی را میبینید که بینی اش را عمل نکرده باشد. در ادامه گفتگوی فرناز رهنما بازیگر سریال هفت سنگ را درباره عمل بینی و عواقبش میخوانید.

جراحی زیبایی و به ویژه عمل بینی در بین بازیگران سینما به وفور دیده میشود. اما فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان درباره عمل بینی اش و پشیمانی خود از این عمل صحبت کرده که در ادامه میخوانید.
فرناز رهنما در گفتگویی با اشاره به عمل جراحی بینی خود و سپس پشیمانی از انجام آن گفته است:من دبیرستانی بودم که متوجه شدم تنفس از راه بینی ام سخت شده و با تغییر شکلی که بینی ام پیدا کرده بود هنگام نفس کشیدن بینی من سوت می کشید بنابراین وقتی به دکتر مراجعه کردم متوجه شدم بینی ام در کودکی شکسته و به دلیل اینکه درد و خونریزی نداشته کسی متوجه این شکستگی نشده است به همین دلیل با توصیه پزشک سال 76 زمانی که 16 سالم تمام نشده بود، جراحی بینی انجام دادم. باوجود علاقه ای که به عمل زیبایی بینی در آن سن داشتم دکترم اصلا با عمل زیبایی بینی موافقت نکرد و تنها استخوان شکسته بینی ام را صاف کرد.

فرناز رهنما

فرناز رهنما

بعد از گذشت چند سال از جراحی بینی با توجه به اینکه عمل بینی در صورتم کاملا مشهود بود، خیلی دوست داشتم این عمل را آن سال انجام نمی دادم چون معتقدم صورت هر چه طبیعی تر باشد، دلنشین تر است .به ویژه در هنرپیشه بودن که بازیگر هر چه ظاهرش طبیعی تر باشد قدرت مانور گریم بیشتر و دایره و تنوع  نقش های پیش رویش بزرگ تر است. در حالی که بینی و صورت عمل شده دست و پای آدم را می بندد. به ویژه من که علاقه زیادی برای کار در نقش های تاریخی دارم تا امروز از بازی در این کارها محروم شده ام و بینی عمل شده ام مشکل ساز بوده است.

فرناز رهنما

عمل بینی

فرناز رهنما متولد مهر 1361در اصفهان بازیگر زن سینما و تلویزیون از کارهای معروف او می توان به بازی در سریال ساختمان پزشکان وهمچنین فیلم بعد از ظهر سگی بازی کرده است. لازم بذکر است وی همیشه در مصاحبه هایش تاکید دارد که نسبتی با بهاره رهنما ندارد.

دردسر جراحی بینی فرناز رهنما + عکس

4.558
این مطلب مفید بود ؟526
برگرفته از صراط نیوز - / ک
برچسب : فرناز رهنما
وبگردی