جراحی پای سیندرلا
جراحی پای سیندرلا عمل زیبایی بسیار عجیبی است که به تازگی مد شده و طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد اما دارای عوارض جبران ناپذیری می باشد.

جراحی پای سیندرلا با عمل زیبایی انگشتان پا

احتمالا همه شما دوست دارید که پاهای بسیار زیبایی در کفش های پاشنه بلند داشته باشید . این رویا برای همه وجود دارد اما خانم هایی هستند که از کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند استفاده می کنند تا شبیه به ملکه های زیبایی شوند و اخیراً این موضوع رواج بیشتری پیدا کرده است و باعث شده که افراد به جراحی پای سیندرلا روی بیاورند.

این جراحی زیبایی نسبتاً جدید است و جزء سنت های قدیمی محسوب نمی شود. این جراحی به گونه ای است که سینه پای شما را شکل و آن را تراش می دهند و این اتفاق باعث می شود که پاهایتان ظاهر زیبایی داشته باشد و همچنین طول انگشتان پا تنظیم می شود که نه تنها بدشکلی و درد مزمن در آن را برطرف می کند، بلکه باعث می شود که افراد در کفش های پاشنه بلند احساس راحتی بیشتری هنگام راه رفتن داشته باشند.

جراحی پای سیندرلا چیست و چگونه انجام میشود؟

در این بخش از نمناک مقدار کمی در مورد جراحی سیندرلا توضیح دادیم و سعی کردیم که از ساده ترین روش ممکن آن را توضیح دهیم، در ادامه انواع این جراحی زیبایی و آناتومی های خاص را برای شما بیان می کنیم:

کوتاه کردن انگشتان پا:

در این جراحی مقدار کمی از استخوان را در مفصل انگشت پا برمی دارند و دوباره آن را به هم وصل می کنند. جراح ممکن است یک سوزن فلزی در انگشت قرار دهد تا آن را صاف نگه دارد و در نتیجه سایز کفش هم خود به خود کاهش پیدا می کند.

تزریق چربی:

مقداری چربی از قسمت دیگر بدن برداشته می شود که معمولاً این چربی را از کمر برمی دارند و سپس آن را به کف پا می زنند و این عمل باعث می شود که پای شما در کفش پاشنه بلند احساس بهتری داشته باشد. بسیاری از خانم ها اظهار داشتند که بعد از انجام این جراحی بدون هیچ دردی در کفش های پاشنه بلند قدم می زدند.

برش استخوان پا:

در این جراحی معمولا افراد از ناحیه دردناکی رنج می برند و همچنین مفصل انگشت بزرگ پا برش داده می شود و برای ظاهر بهتر، آن را خارج می کنند و در نتیجه استخوان ها را در محل مناسب پیچ و مهره می کنند.

عالی ترین و کامل ترین عمل:

این پروسه در جراحی سیندرلا باعث می شود که انگشتان پا ظاهر جذاب تری داشته باشد که شامل کوتاهی انگشتان پا می شود و سپس تزریق بوتاکس انجام می شود و چین و چروک از بین رفته و از رشد قارچ ها جلوگیری می شود. بوتاکس همچنین مانع عرق پا می گردد.

در جراحی پای سیندرلا بیمار را بی حس می کنند. یعنی بیدار هستید و اما پای شما بی حس است و هیچ گونه دردی احساس نمی کنید. بسیاری از بیماران صدای شکسته شدن استخوان و کوتاهی انگشت پا را حین جراحی متوجه می شوند که خود به نوعی وحشت برانگیز است.

جراحی پا

اما آیا انجام این جراحی عاقلانه است و یا فقط به دلایل زیبایی اتفاق می افتد؟

فرآیند اصلاح شکل پا با برش استخوان و پیچ و مهره انجام می شود که جراحی سیندرلا نامیده می شود. همه ما می دانیم که خانم ها نمی توانند به راحتی از کفش های پاشنه بلند شیشه ای استفاده کنند اما این کفش ها مخصوصاً در مراسم ها بسیار جذاب هستند.

از طرفی بسیاری از خانم ها نمی توانند کفش های پرنسسی جلو باز پا کنند زیرا از ظاهر انگشتان و پای خود خجالت می کشند ولی این دلیلی منطقی برای پذیرفتن عوارض این جراحی نخواهد بود.

سایز کفش بعد جراحی کم می شود و همچنین کوتاهی و بلندی انگشتان پا کنترل می شود و سپس سینه پا تراش داده می شود، استخوان اضافی برداشته می شود و هرگونه برآمدگی و قسمت اضافه برای لاغر تر نشان دادن پا جراحی خواهد شد.

معمولاً در جراحی سیندرلا سینه پا دچار تغییر شکل ظاهری می شود و اقداماتی حساس روی انگشتان انجام خواهد شد که خود جای بحث دارد.

نظر کارشناسان در مورد عوارض جراحی پای سیندرلا

کارشناسان معتقدند این جراحی یکی از سخت ترین جراحی هاست و عوارض بسیاری دارد که شامل خرد کردن استخوان ها، قراردادن سیم در انگشتان به مدت 5 هفته و بعد از این مراحل حرکت دادن پاها به کمک فیزیوتراپی به مدت شش ماه است.

علاوه بر مشکلات عنوان شده عوارض پایدار پس از این جراحی که به تازگی در کشورهای اروپایی رایج است می توان تورم، لخته شدن خون، سفتی، عدم توانایی حرکت به صورت طبیعی و مصرف آنتی بیوتیک ها به مدت زیاد را عنوان کرد.

جراحی پای سیندرلا مد جدید و دردناک زیبایی

3.8131
این مطلب مفید بود ؟10031
منبع : mymed / بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : عمل زیبایی
وبگردی