جریمه عابران پیاده

آمادگی پلیس برای اجرای طرح جریمه عابران پیاده

تاریخ انتشار : 4 تیر 1399کد مطلب : 42870زمان مطالعه : 1 دقیقه
هفته گذشته بود خبر طراحی سامانه ای برای جریمه عابران پیاده منتشر شد، سامانه ای که رییس پلیس راهور ناجا می گوید پلیس آماده اجرای آن است.

ایسنا:هفته گذشته، سردار سیدکمال هادیانفر در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم پلیس راهور تهران بزرگ، با تاکید بر اینکه ما باید به رعایت حق تقدم با اولویت عابران پیاده برسیم و به سمت جریمه کردن افراد برویم، گفته بود:ما سامانه مربوطه را طراحی کرده ایم، کد ملی و چهره افراد را هم داریم می توان تطبیق داد و جریمه کرد. اگر عابر پیاده تخلف کرد، می توان با این شیوه او را جریمه کرد.

در همین راستا نیز سردار سید کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا درباره اجرایی شدن این سامانه گفت:ما کاملا آماده اجرا هستیم و نرم افزار آن هم اماده است می توانیم پایلوت آن را در تهران اجرا کنیم. این سامانه به جهت توسعه انضباط ترافیکی کار خوبی است.

هادیانفر ادامه داد:اگر مردم بدانند که پلیس و دستگاه های مربوط مقید به اجرای این قانون است، معتقدم که بیش از 90 درصدشان، قوانین را رعایت می کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره مبلغ جریمه نیز گفت:مبلغ همان است که درقانون آمده است. مهم نفس عمل است و مبلغ مهم نیست. مهم این است که ما شهروند قانونمدار را نسبت به شهروند قانون گریز بشناسیم.

انتهای پیام/م

آمادگی پلیس برای اجرای طرح جریمه عابران پیاده

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
وبگردی