جستجوی سریع فایل در یک پوشه

ترفند جستجوی سریع فایل در یک پوشه

کد مطلب : 13674تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
برای جستجوی سریع یک پوشه یا فایل در یک پوشه شلوغ راه میانبر و آسانی وجود دارد که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. چون پیدا کردن فایل مورد نظر در پوشه شلوغ از طریق search هم زمانبر است.

نحوه جستجوی سریع یک پوشه و فایل در ویندوز

تا به حال شاید برای شما اتفاق افتاده است که به دنبال یک فایل با هر گونه فرمت در یک پوشه هستید، اما متاسفانه نمی توانید آنرا از پوشه مورد نظر پیدا کنید. از این رو آیا باید ساعت ها و دقایق متعددی را بگذرانید تا بتوانید فایل مورد نظرتان را پیدا کنید؟

بی شک جواب این سوال خیر می باشد و ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با آموزشی ساده و بسیار کاربردی آشنا سازیم که به مرور می توانید از آن برای پیدا کردن فایل گم شده در میان هزاران و یا میلیون ها فایل بیابید. همراه ما باشید.

حذف پوشه ویندوز

جستجوی سریع در کامپیوتر

مراحل یافتن فایل گم شده در ویندوز ؛

1- ابتدا وارد پوشه مورد نظرتان شوید و سپس از قسمت سمت راست پنجره باز شده، بر روی " Search " کلیک نمایید و هر گونه اسم و حتی کلمه ای که از فایلی مورد نظرتان به خاطر دارید را تایپ کنید.

2- سپس بر روی Enter کلیک نمایید.

جستجوی سریع در کامپیوتر

ترفند یافتن پوشه یا فایل گم شده در ویندوز

3- اینک شما می توانید به راحتی فایل گم شده در ویندوز را بیابید.

ترفند جستجوی سریع فایل در یک پوشه

2.724
این مطلب مفید بود ؟1311
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفندستان
1 نظر به ثبت رسیده است
Parastoo1397-04-10
من قبلا میتونستم اینکار و بکنم ولی الان وقتی وارد پوشه میشم و حروف اولش و تایپ میکنم خود به خود تو قسمت سرچ شروع یه جست و جو میکنه. چیکار باید بکنم که از حالت دربیاد؟
52
وبگردی