مرتضی پاشایی

جشن تولد هنرمندان برای مرتضی پاشایی

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396کد مطلب : 54598زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی که سه سال از رفتن غم انگیز مرتضی پاشایی خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان میگذرد هنرمندان سرشناس کشورمان برای این خواننده فقید جشن تولد گرفتند.

هنرمندان در جشن تولد مرتضی پاشایی

آبان ماه سه سال پیش بود که مرتضی پاشایی هنرمند محبوب موسیقی پاپ به علت سرطان از میان ما پرکشید و دوست دارانش را در غم نبودش به سوگ نشاند . در سومین سال درگذشت مرتضی پاشایی هنرمندان سرشناس کشورمان برای او جشن تولدی با حضور پدر و برادرش برگزار کردند.

تولد مرتضی پاشایی بدون مرتضی

همزمان با 20 مرداد ماه سالروز تولد زنده یاد مرتضی پاشایی خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ، جمعی از دوستان و همکاران قدیمی این خواننده فقید، تولدش را جشن گرفتند.
در این مراسم تعدادی از چهره های هنری و ورزشی از جمله بردیا صدرنوری، محمود خردبین، مهدی کرد، سپیده خداوردی، محمود گل محمدی، پدرام کشتکار، محمد زندوکیلی، محسن ابراهیم زاده، سعید بنازاده، کیوان سلیمانی، علی جهانی، خانواده زنده یاد هادی نوروزی بازیکن فقید تیم پرسپولیس، محمدحسام راد، امیر مولایی و مریم کاویانی حاضر شدند و کیک تولد بزرگی نیز برای این مراسم تدارک دیده شده بود.

 مرتضی پاشایی

سومین جشن تولد مرتضی پاشایی در نبودش

پاشایی در سال 1389 با قرار دادن ترانه هایش در اینترنت به شهرت رسید، او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در سال 1391 منتشر کرد که با استقبال گسترده ای همراه شد. آلبوم های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگرِ او هستند که تا پیش از درگذشتش به صورت رسمی منتشر نشده بودند و آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان 94 به طور رسمی منتشر شد.
شایان ذکر است؛ مرتضی پاشایی در 13 آبان 1393 به علت شرایط وخیم بیماری سرطان معده در بیمارستان بهمن تهران بستری شد و بر اثر این بیماری، صبح روز جمعه بیست وسوم آبان 1393 در بیمارستان بهمنِ تهران درگذشت، مراسم تشییع و خاکسپاری وی نیز در روز یکشنبه 25 آبان از مقابل تالار وحدت تهران برگزار شد که با وجود قرار داشتن تهران در وضعیت بحرانیِ ناشی از وارونگی هوا، جمعیت کثیری از مردم شرکت کردند.

جشن تولد هنرمندان برای مرتضی پاشایی

4.822
این مطلب مفید بود ؟211
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی