فرزاد حسنی

فرزاد حسنی مجری جشنواره تلویزیونی جام جم شد

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396کد مطلب : 65231زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزاد حسنی بعد از مدتها دوری از تلویزیون با اجرای چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در روزهای پایانی سال 96 روی آنتن تلویزیون میرود.

چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم با اجرای فرزاد حسنی

ویژه برنامه مراسم چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم به عنوان اولین برنامه زنده تلویزیونی شبکه نسیم با اجرای مجری سرشناس روی آنتن میرود . فرزاد حسنی بعد از مدتها دوری از تلویزیون اجرای برنامه ویژه جشنواره تلویزیونی جام جم را برعهده دارد.

رونمایی از نام مجری و پوستر جشنواره تلویزیونی جام جم

شب گذشته از تندیس و پوستر جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور محمد احسانی دبیر جشنواره و همچنین دبیران بخش های چهارگانه سریال، مسابقه، مستند و پویانمایی رونمایی شد.

جشنواره تلویزیونی جام جم

پوستر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم

قرار است از امشب (به مدت 5 شب)، با حضور دبیران چهارگانه جشنواره تلویزیونی جام جم، اسامی نامزدها اعلام شود. اجرای این برنامه بر عهده فرزاد حسنی و تهیه کنندگی آن بر عهده رضا رشیدپور است.

تا امروز هیچ کدام از برنامه های شبکه نسیم به صورت زنده پخش نشده است و این برنامه برای اولین بار به صورت زنده روی آنتن این شبکه می رود.

گفتنی است؛ مراسم اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم، 17 اسفندماه همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویانمایی انتخاب بهترین آثار پخش شده از سال 93 تا نیمه اول امسال را در دستور کار خود دارد. اختتامیه این جشنواره همزمان با میلاد مسعود بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها 17 اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی سیما برگزار خواهد شد.

 جشنواره تلویزیونی جام جم

پخش اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در 17 اسفند

محمد احسانی دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم ، در توضیح علت تأخیر در برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره بیان کرد:«ابتدا برنامه ریزی این گونه بود که قبل از جشنواره فیلم فجر، اختتامیه را داشته باشیم اما این دوره بعد از غیبتی چهار ساله برگزار شده و حجم کار بالا بود و به همین دلیل داوری هم امری سنگین شد. در جشنواره فجر یک فیلم با مدت زمانی حداکثر 120 دقیقه حضور دارد اما در تلویزیون با مجموعه هایی چندین قسمتی مواجه هستیم و داور باید کل آن را بازبینی کند تا انتخاب و داوری درستی داشته باشد، از طرفی به ایام فاطمیه برخوردیم. تصمیم گرفتیم مراسم را اواسط اسفند برگزار کنیم تا به واسطه تقارن با روز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها متبرک باشد».

مدیر شبکه نسیم و دبیر جشنواره جام جم همچنین درباره شرکت دادن نظرات مردم در این انتخاب تصریح کرد:«ما در بدو جشنواره به فکر قسمت مردمی نبودیم چون برنامه «سه ستاره» در شبکه سه این بخش را پوشش می داد بعد فهمیدیم این برنامه تولید نمی شود، در نتیجه از اواسط پروسه جشنواره به آن فکر کردیم. من به دوستانم در شبکه سه پیشنهاد کردم از ظرفیت برنامه «حالا خورشید» استفاده شود و نظرسنجی صورت بگیرد»

فرزاد حسنی مجری جشنواره تلویزیونی جام جم شد

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _ سایت جشنواره جام جم / م.ف
برچسب : فرزاد حسنی
وبگردی