جشنواره سرای ابریشم
بازار سرای ابریشم جشنواره فروش ویژه انواع فرش ماشینی و تابلو فرش های نفیس دستبافت را آغاز کرد.

 مجموعه ی بزرگ «سرای ابریشم» در قلب بازار تهران باپشتوانه ی تجربه ای دیرین، گلچینی از فرش های ماشینی و تابلوفرش نفیس دستبافت را پیش چشم هنردوستان و خریداران فرش  قرار داده و محصولات متنوع، همراه با مشاوره خرید عرضه کرده است.

این بازار فرش از روز چهارشنبه 15 خرداد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطرجشنواره فروش ویژه محصولات خود را آغاز کرده است که هر هفته، روز پنج شنبه به دو نفر از خریداران سرای ابریشم به قید قرعه گردن آویز منحصر به فرد و نفیس طلا  با طرح ویژه ی سرای ابریشم به پاس خرید از این مجموعه  اهدا خواهد شد.

گردن آویز طلای سرای ابریشم یک هدیه ارزشمند زنانه است که با تاکید بر برند این مجموعه جهت ارج نهادن  به ارزش زنان ایرانی و  اهمیت نقش زن در جامعه به شکل اختصاصی طراحی و تولید شده است.

از آنجایی که اهمیت فرش در بطن خانه های ایرانی غیر قابل انکار است و به دلیل محوریت نقش زن در کانون امنیت و آرامش خانواده ی ایرانی،قاعدتاً مسئولیت انتخاب فرش خانه بر عهده اوست. از این رو سرای ابریشم تصمیم دارد با اهدای این هدیه ی در خور و شایسته ی زنان ایرانی از آنان تقدیر کند.

هیچ کس بدون هدیه باز نمی گردد!

لازم به ذکر است که در این جشنواره به هر یک از مشتریانی که بین ساعت 21 تا 22:30 هر شب از این مجموعه خرید کنند، شانس قرعه کشی  آن ها دو برابر خواهدبود و  کسانی که در قرعه کشی اول برنده نشده اند در قرعه کشی هفته بعدی  نیز شرکت داده خواهند شد.علاوه بر  این سرای ابریشم به تمام مشتریانی که بین ساعات 21 تا 22:30 که بیش از 2 میلیون تومان از این بازار خرید کنند، یک هدیه ویژه نیز در نظر گرفته است.

ساعات کار سرای ابریشم همه روزه از ساعت 9:00 صبح تا ساعت 22:30 دقیقه شب است اما دو برابر شدن شانس برنده شدن، مختص مشتریانی است که بین ساعات نه تا ده و نیم شب از سرای ابریشم خرید می کنند.

علاقه مندان برای آگاهی بیشتر در مورد جشنواره فروش سرای ابریشم، می توانند به وب سایت این بازار به آدرس sarayeabrisham.com و صفحه اینستاگرام آن به آدرس www.instagram.com/sarayeabrisham مراجعه کنند.

جشنواره فروش «سرای ابریشم»

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی