جشنواره موسیقی فجر

اعلام برنامه های سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

تاریخ انتشار : 9 دی 1396کد مطلب : 62096زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه اجرای خواننده های کشورمان در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر با اندکی تغییر در مکان برگزاری اجراها منتشر شد.

جدول سی و سومین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

برنامه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد . سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی در تهران برگزار می شود و به مانند همیشه عده ای از خوانندگان کشورمان بهترین اجراهایشان را در این جشنواره روی صحنه میبرند. مهدی جهانی در این جشنواره برای اولین بار روی صحنه میرود.

تغییر در برنامه های سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

جدول سی و سومین جشنواره موسیقی فجر که چندی پیش منتشر شده بود با ایجاد تغییر در سالن های میزبان بار دیگر در اختیار علاقمندان قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، اجرای گروه های »داماهی»، «بمرانی» و امید نعمتی که قرار بود به میزبانی سالن همایش های برج میلاد برگزار شود به سالن ایرانیان و برج آزادی تغییر یافت.

بر اساس این گزارش گروه داماهی 27 دی ماه طی دو سانس در برج آزادی روی صحنه خواهد رفت. گروه «بمرانی» و امید نعمتی نیز 29 دی ماه هر کدام یک سانس در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت.این در حالی است که اجرای علی زندوکیلی در سالن همایش های برج میلاد پا برجاست.

انتشار جدول سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

اجراها در اولین روز جشنواره موسیقی فجر :سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی در تهران برگزار می شود و طبق اعلام جشنواره مهدی جهانی اولین کسی است که در اولین روز جشنواره (20 دی ) در سالن ایرانیان در دو سانس روی صحنه میرود و علی زند وکیلی در همین شب در برج میلاد ساعت 21:30 هوادارانش را غافلگیر خواهد کرد.

مهدی یراحی

مهدی یراحی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه میرود

اجراها در دومین شب جشنواره موسیقی فجر : در دومین روز جشنواره موسیقی فجر مهدی یراحی در سانس ساعت 19 در سالن ایرانیان روی صحنه میرود و سانس بعدی در اختیار امید حاجیلی در سالن ایرانیان است.

اجراها در سومین شب جشنواره موسیقی فجر :در سومین شب از اجراهای موسیقی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر سالن ایرانیان با دو سانس در ساعت 19 و 22 میزبان حامد همایون و طرفدارانش است. حامد همایون که سال گذشته به عنوان خواننده اولی در این جشنواره حاضر بود امسال با تجربه بیشتری راهی جشنواره شد.

حامد همایون

حامد همایون در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه میرود

اجراها در چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر :در چهارمین شب از اجراهای موسیقی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر سالن ایرانیان با دو سانس در ساعت 19 و 22 میزبان محمد علیزاده و طرفدارانش است.

اجراها در پنجمین شب جشنواره موسیقی فجر :در پنجمین شب از جشنواره موسیقی زانیار خسروی در سانس ساعت 19 و سینا شعبانخانی در سانس ساعت 22 در سالن ایرانیان روی صحنه میروند.

اجراها در ششمین شب جشنواره موسیقی فجر :در ششمین شب از اجراهای موسیقی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر سالن ایرانیان با دو سانس در ساعت 19 و 22 میزبان بهنام بانی و طرفدارانش است. بهنام بانی از خواننده های جوانی است که خیلی زود توانست طرفداران زیادی برای خود پیدا کند و به یکی از ستاره های جوان موسیقی تبدیل شود.

اجراها در هفتمین شب جشنواره موسیقی فجر :در هفتمین شب از جشنواره موسیقی فجر گروه ماکان بند برای اولین بار در یک سانس در سالن ایرانیان روی صحنه میروند و سانس بعدی این شب در اختیار گروه پازل بند است.

سیروان خسروی

سیروان خسروی در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه میرود

اجراها در هشتمین شب جشنواره موسیقی فجر :هشتمین شب از جشنواره موسیقی فجر با اجرای سیروان خسروی در دو سانس در سالن ایرانیان همراه است.

اجراها در نهمین شب جشنواره موسیقی فجر :در نهمین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر علیرضا طلیسچی در سانس اول و امیرعباس گلاب در سانس دوم در سالن ایرانیان روی صحنه میروند.

اجراها در دهمین شب جشنواره موسیقی فجر :در شب پایانی اجراها در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گروه بمرانی در سانس اول و امید نعمتی در سانس دوم در سالن ایرانیان روی صحنه میروند.

جشنواره موسیقی فجر در سال 1364 و با نام اولیه «جشنواره سراسری سرود و آهنگ های انقلابی» شکل گرفت و اولین دوره آن با شرکت 20 گروه در تهران برگزار شد. پس از چهار سال یعنی در سال 1368 دوره پنجم آن با طراحی آرم، نشانه و نماد و با عنوان «پنجمین جشنواره موسیقی فجر» ادامه یافت. این جشنواره هم اکنون با ریاست حمیدرضا نوربخش دوره سی وسوم را سپری می کند.

شنبه 30 دی ماه 96 مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار میشود.سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی در تهران برگزار می شود.

اعلام برنامه های سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی