جنبه های زنانه
خانم ها با تقویت و اهمیت دادن به جنبه های زنانه ای که اکثر اوقات آن ها را فراموش می کنند می توانند عشق و علاقه همسرشان را نسبت به خود جذب کنند.

جنبه های زنانه ای که خانم ها گاهی فراموش می کنند و نسبت به آن بی توجهند

اگر میخواهید همسرتان عاشق شما شود باید جنبه های زنانگی خود را تقویت کنید و با آنها بیشتر آشنا شوید در این قسمت از نمناک توصیه هایی برای شکوفا کردن این جنبه ها آورده ایم.اگر تصمیم گرفته اید که این مقاله را بخوانید حتماً می خواهید با جنبه زنانه خود بیشتر آشنا شوید، یعنی آن جنبه های غیر جسمی شما که باعث می شود بیشتر حس زن یا دختر بودن به شما دست بدهد.

جنبه های زنانه

رفتارها و جنبه های جذاب زنانه

جنبه های زنانه که خانم ها دارند و باید به آن اهمیت دهند

شوخ باشید

بهترین آزمایش زن بودنتان شاد بودن و خنداندن است پس لازم نیست همیشه کامل و بی عیب و نقص رفتار کنید . جدی گرفتن زندگی چندان زنانه نیست پس زیاد لبخند بزنید، شوخی های در حد شخصیت خودتان داشته باشید و تفریح کنید تا سلامت روحی در کنار سلامت جسمی داشته باشید . برای زن بودن باید با خودتان راحت باشید و زندگی را زیاد جدی نگیرید.

کمی آرایش کنید

کمی آرایش صورت مانند زدن رژ لب های قرمز و صورتی و سایه های چشم خنثی کمک می کند که زنانه تر به نظر برسید اما باید بدانید همیشه نیاز به آرایش نیست.

 آرایش کردن

آرایش کردن از جنبه های زنانه

اهمیت دادن به جنبه های زنانه

از زیورآلات استفاده کنید

می توانید زیبایی خود را با استفاده ی درست از زیور آلات هماهنگ با لباستان بیش از پیش کنید و ظاهری زیبا و زنانه به خود بخشید همچنین برای زنانه تر شدن لباسهایتان می توانید ازبند، روبان، مروارید، کمربند و امثال آن، استفاده کنید.

 راحت، شیک، و زنانه لباس بپوشید

لباس انتخابی شما می تواند در زنانگی تاثیر گذار باشد پس همیشه لباسهایتان را با دقت خرید کنید و چیزی را بخرید که به تنتان زیبا بنشیند. لزومی ندارد که لباسهایتان خیلی گران باشد شما می توانید با انتخاب لباس های ارزان تر اما باسلیقه و شیک زیبا و زنانه به نظر برسید این انتخاب ها می تواند شامل هر چیزی باشد:تاپ، دامن، روسری، کفش، شلوار، جوراب و از این قبیل.

لباس زنانه

انتخاب لباس مناسب از جنبه های زنانه

جنبه های زنانه برای جذب همسر

همیشه تمیز و خوش بو باشید

سعی کنید همیشه تمیز و خوش بو باشید. به وضعیت لباس هایتان خوب توجه کنیدو در صورت نیاز آنها را اتو بکشید. مدل موهایتان باید جذاب و زنانه باشد زیرا زنانه لباس پوشیدن و مرتب و آراسته بودن ارزش فردی شما را بالا می برد.

بنشینید و به زمان هایی فکر کنید که واقعاً احساس زن بودن می کردید

اولین و مهمترین مرحله برای آشنایی با جنبه های زنانگی این است که با خود بیاندیشید در زمانی که واقعاً احساس زن بودن می کردید ، چه حسی داشتید؟ چه لباسی پوشیده بودید؟ چه می کردید؟ سپس آن لحظه ها را با جزئیات به خاطر آورید چون درک شما از زن بودن را آشکار می کند سپس روی آن جزئیات تمرکز کنید و برای ایجاد دوباره آن وضعیت ها و حالت ها و آن حس در خودتان تلاش کنید.

 حس خوب زن بودن

رفتارهای جذاب زنانه و ویژگی های زن بودن

جنبه های زنانه که خانم ها نباید فراموش کنند

تفاوت بین زن بودن و دختر بودن را درک کنید

دخترانه بودن حالتی جوانتر و مادی تراز زن بودن است اما تنها راه زن بودن نیست. شما می توانید با داشتن سن و سال بالا حس زنانگی در خود داشته باشید چون قادرید هر کاری که این حس را بیشتر به وجود می آورد ، انجام دهید.

هر سانتیمتر از بدنتان را دوست داشته باشید

شکل زنانه بدنتان را دوست داشته باشید زیرا بدنتان آن چیزی است که شما را به یک زن تبدیل می کند پس با چاقی زیاد انحناهای بدنتان را از بین نبرید. برای دوست داشتن بدنتان لازم است مراقب آن و سطح کلسترول بدنتان باشید اما برای سالم ماندن لازم نیست که اندامی مانکن گونه داشته باشید.

جاذبه های زنانه

شکل بدنتان را دوست داشته باشید

ظرافت ظاهری داشته باشید

به خودتان بستگی دارد که ظاهرتان هم بخشی از زنانگی شما باشد یا خیر اما در بسیاری از جوامع زن ها خیلی بیشتر از مردها به ظاهر خود می رسندو رسیدگی به ظاهر هم بخشی از زنانگیبه شمار می رود. حرکات آرام و ظریف سبب می شود بسیاری از خانم احساس زنانگی بیشتری کنند اما باید موقعیت را هم در نظر داشته باشند مثلا نباید در یک مسابقه والیبال مانند اتاق خواب حرکت ظریف داشته باشند.

به خودتان اعتماد داشته باشید.

یکی دیگر از مراحل مهم اعتماد به نفس داشتن است. اعتماد به نفس نه تنها باعث می شود هم از نظر ذهنی و هم جسمی زنانه تر به نظر برسید بلکه سبب می شود مستقل تر و برجسته تر هم دیده شوید.

 

آنچه زنان باید بیشتر در مورد جنبه های زنانه خود بدانند

4.357
این مطلب مفید بود ؟498
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : خودشناسی
وبگردی