جنجالی ترین فیلم هالیوود
فیلم سینمایی همه پولهای جهان که عنوان جنجالی ترین فیلم هالیوود در سال 2017 را از آن خود کرده بود اکران خود را آغاز کرد.

جنجالی ترین فیلم هالیوود در سال 2017 اکران شد

جنجالی ترین فیلم هالیوود در سال 2017 با عنوان همه پولهای جهان به کارگردانی ریدلی اسکات بعد از ماجراها و حواشی فراوان اکران شد.

فیلم سینمایی "همه پولهای جهان" به کارگردانی "ریدلی اسکات" که در سال 2017جنجالی ترین اثر سینمای سال بود، از امروز اکران عموم خود را آغاز خواهد کرد.این فیلم داستان یکی از دسته های نظامی ایتالیا بعد از جنگ جهانی را روایت می کند نقشه یک سرقت عظیم را می کشند.

جنجالی ترین فیلم سینمای هالیوود

فیلم همه پولهای جهان جنجالی ترین فیلم سینمای هالیوود

این فیلم حاشیه های زیادی را به همراه داشت و بعد از رسوایی اخلاقی اسپیسی به صورت 9 روز و کاملاً فشرده فیلمبرداری بخش های اسپیسی را به پایان رساند. "کریستوفر پلامر" در این فیلم جایگزین اسپیسی و در نقش "پل گوتی" سرمایه دار نفتی بازی کرده است.

با اعلام جوایز گلدن گلوب فیلم "همه پولهای جهان" در بخش بهترین کارگردانی (ریدلی اسکات)، بهترین بازیگر نقش اصلی زن درام (میشل ویلیامز)، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (کریستوفر پلامر) نامزد دریافت جایزه شده است.

جنجالی ترین فیلم سینمای هالیوود

اکران فیلم همه پولهای جهان جنجالی ترین فیلم سینمای هالیوود

فیلم سینمایی "همه پولهای جهان" نام پروژه تازه ریدلی اسکات در حالی کلید خورد که وی پروژه عظیم "قتل در قطار سریع السیر شرق" را نیز در برنامه کاری خود می بیند.

"دیوید اسکارپا" فیلمنامه نویس هالیوود که فیلمنامه ای همچون "کلوئوپاترا" را در کارنامه دارد، نگارش این اثر را بر عهده داشته است. هنوز در خصوص تاریخ اکران این فیلم توضیحی داده نشده اما به احتمال فراوان زمستان 2017 مراحل تولید آن آغاز می شود.

اسکات در فیلم جدیدش ماجرای معروف ربوده شدن نوه گتی در سال 1973 را به تصویر کشیده است. وقتی گتی بزرگ از پرداخت پول به آدم رباها خودداری کرد و حاضر نشد بهای آزادی جان پل گتی سوم نوه 16 ساله اش را بپردازد، مادر او (ویلیامز) با یک مذاکره کننده سابق سازمان سیا (والبرگ) دست به یکی می کند تا هر طور شده فرزندش را نجات بدهد. پوستر اصلی فیلم مجسمه بالاتنه اسپیسی در نقش گتی را نشان می داد که بالای سر ویلیامز و والبرگ خودنمایی می کند.

قرار بود در تاریخ 16 نوامبر این فیلم در مراسم اختتامیه جشنواره بنیاد فیلم امریکا روی پرده برود اما با توجه به حواشی پیش آمده برای اسپیسی، نمایش فیلم اسکات منتفی و «بازی مالی» ساخته آرون سورکین جایگزین آن شد.

اکران جنجالی ترین فیلم سینمای هالیوود در سال 2017

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از خبرگزاری میزان _ آی سینما / م.ف
وبگردی