خانه بدون پنجره
برای دکوراسیون خانه های بدون پنجره میتوانید از دیوارهایی با رنگ روشن استفاده کنید و نورپردازی مناسبی در فضای داخلی ایجاد کنید.

خانه بدون پنجره را چگونه بچینیم؟

پنجره یک نعمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید که تاثیر زیادی در منزل دارد، با این حال برخی از خانه ها از این نعمت محروم هستند و برای جبران نبود پنجره باید از ترفندهای خاصی استفاده کنند. اگر شما هم جزو عروس و داماد هایی هستید که خانه تان پنجره ندارد در این بخش از نمناک به شما میگوییم جهیزیه را چگونه بچینید و از چه ترفندهایی استفاده کنید تا نبود پنجره در خانه حس نشود.

وقتی خانه عروس پنجره ندارد و تاریک است میتوانید با ایده های شگفت انگیز خانه را روشن و دلباز کنید، ایده های ساده اما شگفت انگیز برای پرنور شدن خانه های بدون پنجره را در ادامه مشاهده کنید.

آشپزخانه بدون پنجره

طراحی و چیدمان خانه بدون پنجره

هالوژن ها بیشترین تاثیر را در تامین نور خانه های بدون پنجره دارند، هالوژن ها و نورافکن ها خانه های بدون پنجره و تاریک را حسابی روشن میکنند به این صورت که باید هالوژن های زیادی با فاصله های معین روی سقف نصب کنید و منزل تان را پر نور کنید.

پذیرایی بدون پنجره

ترفندهایی برای خانه های بدون پنجره

در خانه هایی که پنجره ندارند یکی از بهترین کارها این است که دیوارها رنگ روشنی داشته باشند، سقف چنین خانه هایی باید سفید رنگ باشد. دیوارهایی به رنگ روشن به همراه آینه و ریسه های نورانی کاری میکنند که خانه فوق العاده روشن و پر نور شود، در خانه های بی پنجره از آینه زیاد استفاده کنید همچنین میتوانید دور آن ها ریسه های نورانی نصب کنید که هم زیبا هستند و هم باعث نورانی شدن خانه میشوند.

طراحی خانه بدون پنجره

طراحی خانه بدون پنجره به رنگ روشن

در اینگونه خانه ها میتوانید پنجره کاذب هم نصب کنید، برخی از افراد فوبیای فضای بسته دارند و نمیتوانند در خانه های بدون پنجره بمانند در چنین شرایطی باید از بخش های شیشه ای در دکوراسیون منزل استفاده کنند تا استرس و ترس از ان ها دور شود و به آرامش برسند.

اتاق بدون پنجره

ایده هایی برای خانه هایی که پنجره ندارند

 

چند ترفند و ایده برای چیدمان خانه بدون پنجره + عکس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی