شکلات
دانشمندان یک موسسه انگلیسی موفق به تولید نوعی از شکلات شدند که با خوردن آن 20 تا 30 سال جوان تر میشوید.

این نوع شکلات شما را جوانتر میکند

شکلات خوراکی خوشمزه ای است که اغلب مردم به آن علاقه دارند . خوردن این خوراکی خوشمزه به دلیل خواص فراوانی که برای بدن دارد همواره توصیه میشود اما مردم گاهی نگران عوارض مصرف شکلات بر روی پوست خود هستند . تحقیقات یک موسسه انگلیسی نشان داد که شکلات برای پوست مفید است و حتی میتواند منجر به جوانی پوست شود . شکلات یک منبع غنی از آهن، کلسیم و ویتامین های A، B1 ، C ، D و E، است که با هم به صورت یک عامل مرطوب کننده برای پوست هستند. با نوشیدن هر روز یک فجان شکلات نرمی و طراوت پوست شما تضمین میشود.

با خوردن این شکلات 20 تا 30 سال جوان تر شوید همه تصورات از پیش پنداشته خود را درباره اینکه شکلات برای پوست شما بد است و ضرر دارد دور بریزید و فراموش کنید چون دانشمندان مؤسسه ایستی چاک انگلستان که به طور تخصصی درمورد خواص شکلات پژوهش و تحقیق انجام می دهند.

این شکلات 20 تا 30 سال جوانترتان میکند

به فرمول کاملاً جدیدی دست یافته اند که به کمک آن می توان در کمتر از یک ماه کاری کرد تا پوست شما جوان تر به نظر برسد به شرط آنکه روزانه تکه ای از شکلاتی را که در این مؤسسه تهیه شده است، میل کنید.

 شکلات

مصرف این نوع شکلات شما را جوان تر میکند

برای رسیدن به فرمول تهیه شکلاتی با این ویژگی دانشمندان دانشگاه کمبریج انگلستان پژوهشی 10 ساله را به سرانجام رسانده اند و پس از یک دهه کار و تلاش موفق شدند تا پلی فنل های موجود در شکلات تلخ را با آنتی اکسیدان های موجود در گوشت ماهی سالمون ترکیب کنند و به نوعی ماده غذایی جدید دست یابند.
نایب رییس بخش توسعه تجاری مؤسسه ایستی چاک در این باره اظهار می کند:«صدها پژوهش انجام شده که نشان می دهد شکلات تلخ برای سلامت انسان مفید است ولی مشکل اینجا است که براساس شواهد موجود هر فرد مجبور است تا روزانه 300 تا 400 کیلوکالری شکلات تلخ میل کند تا از فواید آنتی اکسیدان آن بهره مند شود.»
جی شرر می گوید:«چنین موردی برای ماهی سالمون نیز مصداق دارد و این ماهی برای سلامت شما سودمند است. منتها پاره ای از مردم با بو و مزه آن مشکل دارند. از این رو، با میل کردن یک تکه از محصول ایستی چاک در طول روز همان مقدار آنتی اکسیدانی که در 300 گرم ماهی سالمون و 300 تا 400 کیلوکالری که در شکلات تلخ وجود دارد وارد بدن و جذب آن می شود.»
محصول جدید دانشمندان مؤسسه ایستی چاک از نظر کالری و قند کالری پایینی دارد و نیازی به گفتن نیست که فاقد گلوتن هم هست. بنابراین، هر کسی می تواند از فواید این محصول بهره مند شود.
اگرچه ماهی سالمون از لحاظ خواص غذایی بی نیاز از ذکر است اما با این همه بسیاری چیزهای دیگر را که در ماهی ها و خشکبار یافت می شود در خود ندارد. برای مثال در محصول جدید ایستی چاک پلی فنل اپی کتیچین حرف اول را می زند که از گیاه کاکائو گرفته می شود. همچنین آستاگزانتین که یکی از قدرتمند ترین آنتی اکسیدان های موجود در طبیعت است تا جایی که بسیاری از حیوانات و پرندگان از جمله فلامینگو ها رنگ های خود را از آستاگزانتین می گیرند.
شرر می افزاید:«از جلبک مشتق نیز استفاده شده و با پلی فنل اپی کتیچین موجود در شکلات تلخ ترکیب شده است. از این رو، پوست شما با خوردن شکلات ایستی چاک به شکل قابل ملاحظه ای شاداب و باطراوت می شود. در اطلاعات به دست آمده از کارآزمایی بالینی ما مشخص شد که پس از خوردن یک تکه از شکلات ایستی چاک برای مدت 21 روز، ساز و کارهای پوست شما از قبیل میکروسیرکولاسیون، بازسازی سلولی و اکسیژن رسانی به بافت ها و خون 20 سال جوان تر می شوند و پوست شما همانند پوست فردی 20 یا 30 ساله می شود.»
همچنین شرر و همکاران او تضمین داده اند که برخلاف زیاد ه روی در مصرف ویتامین که عوارض ناخواسته دارد، چنانچه شما بر حسب اتفاق بیش از حد مجاز از این نوع شکلات مصرف کنید هیچ گونه پیامد ناخوشایندی در شما ظاهر نخواهد شد.

وقتی مصرف یک جعبه از این شکلات به پایان رسید، می توانید دوره مصرف دیگری را آغاز کنید که مدت زمانی سه ماهه دارد و شاهد نتایج بهتری باشید.

جوانسازی پوست با خوردن این نوع شکلات

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
وبگردی