حذف اکانت لینکدین
اگر شما بنابر دلایلی تصمیم به “حذف اکانت لینکدین” دارید، در این گزارش از نمناک می توانید تنها با چند کلیک ساده اقدام به دیلیت اکانت لینکدین کنید.

آموزش حذف اکانت لینکدین

این روزها شاهد فعالیت صفحات مجازی و اجتماعی زیادی در سرتاسر جهان هستیم که کاربران آنها بدون هیچ گونه هزینه اولیه می توانند اقدام به ساخت حساب رایگان و همچنین ارتباط با دوستان و هم شناخته شدن کنند. در میان صفحات اجتماعی که شاید تفاوت زیادی با سایر آنها دارد، می توان به شبکه اجتماعی لینکدین اشاره نمود که مختص متخصصان و افرادی که قصد پیدا کردن کار را دارند، طراحی و ساخته شده است.

حساب لینکدین

دیلیت اکانت لینکدین

با این وجود این شبکه اجتماعی، یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی می باشد که می توان از آن برای کسب و کار و همچنین پیدا کردن شغلی متناسب با تجربیات و سوابق کاری خود اقدام کرد که بی شک برنامه ای کاملا مناسب و بی نظیر است که این روزها توسط بیش از 300 میلیون کاربر در حال استفاده می باشد. اما اگر بنابر دلایلی مختلف شما قصد حذف اکانت لینکدین دارید، باید یک سری مراحل را طی کنید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با مراحل تصویری و کارآمد برای حذف حساب لینکدین آشنا سازیم. همراه ما باشید.

روش دیلیت اکانت لینکدین

1- برای دیلیت اکانت لینکدین ( حذف حساب لینکدین ) ابتدا باید وارد حساب کاربری لینکدین خود شوید.

2- از منو تولباری که در بالا مشاهده می کنید، بر روی گزینه پروفایل خود کلیک کنید. در منو باز شده گزینه " Settings & Privacy " را انتخاب کنید.

لینکدین

طریقه دیلیت اکانت لینکدین


3- در این مرحله شما وارد صفحه ای جداگانه همانند تصویر زیر خواهید شد که باید از منو بالا، گزینه " Account " که در بالا سمت چپ واقع است کلیک کنید. سپس باید گزینه سوم منو باز شده، یعنی " Partners and services " را انتخاب کنید. کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا گزینه " Closing your LinkedIn account " را مشاهده کنید. اینک این گزینه را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت لینکدین

روش دیلیت اکانت لینکدین


4- صفحه ای جدید همانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که باید در این صفحه علت خود را از دیلیت اکانت لینکدین اعلام کنید. اگر دلیل خاصی ندارید، می توانید بر روی گزینه " Other " و ذکر علت در در کادر feedback استفاده کنید. سپس دکمه " Next " را بفشارید.

لینکدین

روش حذف اکانت لینکدین


5- قدم آخری که باید انجام دهید، وارد کردن پسورد حساب لینکدین شما می باشد. بعد از وارد کردن پسورد حساب کاربری خود باید گزینه " Close account " را بفشارید.

اکانت لینکدین

حذف دائمی اکانت لینکدین


6- حساب کاربری لینکدین شما با موفقیت حذف شد و تا چند هفته آینده تمام نتایج پروفایل کاربری شما از موتورهای جستجو حذف خواهد شد.

حساب لینکدین

ترفند دیلیت اکانت لینکدین

آموزش تصویری و مرحله به مرحله حذف اکانت لینکدین

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی