حرکت عجیب فرهاد قائمی

بازتاب جهانی حرکت عجیب فرهاد قائمی

تاریخ انتشار : 14 تیر 1394کد مطلب : 17275زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال با نشان دادن حرکت عجیبی از خود در بربر دوربین عکاسان واکنش زیادی را در سایت های معتبر والیبال در جهان دریافت کرد.

 فرهاد قائمی،بهترین دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران قبل از حضور در برابر تیم روسیه حرکت عجیبی کرد که از دید لنز دوربین ها دور نماند.نکته جالب تر اینکه عکس این کار وی بلافاصله در فضای مجازی منتشر شد و مورد توجه رسانه های بین المللی هم قرار گرفت.

یکی از سایت های معتبر والیبال جهانی با انتشار این عکس نوشت:برخی از بازیکنان علاقه زیادی به دوربین دارند و برایشان اهمیتی ندارد که از آنها عکس گرفته می شود یا فیلم!
 
فرهاد قائمی
 
فرهاد قائمی متولد 6 شهریور 1368 در گنبد کاووس بوده و سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده های نوجوانان و جوانان را دارد.
 
قائمی در فصل 90–91 با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند. کارشناسان قدرت و سرعت سرویس های او را با شیمیزو بازیکن ژاپنی مقایسه کرده اند.
 
بازیهای درخشان او همراه با تیم ایران در مسابقات لیگ جهانی 2014 موجب رسیدن ایران به مقام چهارم لیگ جهانی شد. قائمی از امید استقلال گنبد آغاز کرد و بعد به استقلال گنبد رفت و پس از آن به بیم بابل رفت و تیم بعدی او جواهری گنبد و هاوش گنبد بود، جایی که قائمی به عنوان یک پدیده به والیبال ایران به دلیل سرویس های دیدنی اش معرفی شد و بعد از حضور متوالی در گنبد به کاله رفت و پس از یک سال حضور موفق و قهرمانی با کاله در لیگ برتر و مسابقات باشگاه های آسیا از این تیم جدا شد و به باریج اسانس پیوست و در فصل 93 با پیکان تهران قرارداد بست.
وی در مسابقات قهرمانی جهان 2014 در پایان دور اول با میانگین 60٫66 درصد در فهرست بهترین دریافت کننده ها قرار داشت.

بازتاب جهانی حرکت عجیب فرهاد قائمی

3.8107
این مطلب مفید بود ؟8225
برگرفته از فارس-/ف
برچسب : فرهاد قائمی
وبگردی