حسین محب اهری

هزینه های درمان حسین محب اهری تامین شد!

تاریخ انتشار : 23 آبان 1396کد مطلب : 59704زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسین محب اهری بازیگر سریال دردسرهای عظیم از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه های درمانش قدردانی کرد.

قدردانی حسین محب اهری از تامین هزینه های درمانش

حسین محب اهری بازیگر پیشکسوتی که مدتهاست درگیر بیماری سرطان است از مدتی پیش برای تامین هزینه های درمانش با مشکل مواجه شده بود اما خوشبختانه هزینه های درمان بازیگر سریال دردسرهای عظیم تامین شد.

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که مدت هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه های درمان قدردانی کرد.

این بازیگر پیشکسوت کشورمان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر عدم حمایت مالی از وی و اجبار به دریافت نزول برای درمان خود ضمن تکذیب خبر عدم حمایت مسوولان تاکید کرد:پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان به مشکل خوردم مصاحبه ای انجام دادم که امروز منتشر شده است. در حالی که پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان بنده را پرداخت کرد.

حسین محب اهری

تشکر حسین محب اهری از تامین هزینه های درمانش

وی از تجربه ناخوشایند خود در زمانی می گوید که در بیمارستان به او تاکید شده که آمپول مورد نیاز برای درمانش 14 میلیون تومان قیمت دارد و پولی برای پرداخت نداشته و ناچار به نزول شده بود. اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول های مورد نیاز توانست مشکل را برطرف کند.

به اذعان حسین محب اهری، در هفته گذشته 3 آمپول به طور همزمان با هزینه 42 میلیون تومان به وی تزریق شده و چهارشنبه هفته آینده نیز می بایست سه آمپول دیگر نیز به همین مبلغ به وی تزریق گردد که صندوق اعتباری هنر قول مساعدت جهت همراهی و پرداخت این هزینه را اعلام کرده است.

وی در نهایت از حمایت صندوق اعتباری هنر در آن شرایط سخت تشکر کرد و تاکید کرد:من در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودم که این حمایت برایم خیلی ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک های مالی برای درمان انجام شده بود.

هزینه های درمان حسین محب اهری تامین شد!

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی