حسین محب اهری

علت مرگ حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

تاریخ انتشار : 26 دی 1397کد مطلب : 73563زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بامداد امروز چهارشنبه 26 دی ماه 1397 در بیمارستان لاله تهران دار فانی را وداع گفت.

درگذشت حسین محب اهری بازیگر

خبرآنلاین: حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون بامداد امروز در سن 67 سالگی درگذشت.

حسین محب اهری

 درگذشت حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون

یکی از پرستاران بیمارستان لاله تهران با بیان اینکه محب اهری در بخش مراقبت های ویژه بستری بود ، درگذشت این بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون را تایید کرد.

زمان و مکان تشییع پیکر مرحوم حسین محب اهری

مهر:مریم کاظمی کارگردان تئاتر و از همکاران باسابقه حسین محب اهری درباره آیین تشییع پیکر این هنرمند پیشکسوت گفت:پیکر زنده یاد محب اهری که بامداد امروز و پس از سال ها مبارزه با سرطان دارفانی را وداع گفت، صبح فردا پنجشنبه 27 دی ماه به سمت خانه ابدی تشییع خواهد شد. 

وی درباره مکان برگزاری این مراسم افزود:در حال حاضر دوستان و همکاران در خانه تئاتر جلسه ای برگزار کرده و در حال بررسی گزینه ها هستند و حتما امروز جزئیات این مراسم و مکان برگزاری آیین تشییع اعلام خواهد شد. 

زنده یاد حسین محب اهری هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه 26 دی ماه پس از سال ها تحمل عوارض بیماری سرطان، چشم از جهان فروبست.

علت درگذشت حسین محب اهری

حسین محب اهری یکبار با سرطان غدد لنفاوی مبارزه کرد و بیماریش اش که بهود یافته بود مجدد عود کرد اما با مبارزه با بیماری خود مجددا سرطان را شکست داد. ولی در آذر ماه 1397 بخاطر وخامت جسمانی اش ناشی از بازگشت سرطان در 67 سالگی در بیمارستان بستری شد.

سرانجام حسین محب اهری بر اساس اعلام مسئولان بیمارستان لاله تهران در 30 دقیقه بامداد در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و در ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه 26 دی ماه 1397 دار فانی را وداع گفت و برای همیشه چشم از جهان فرو بست.

بیوگرافی کوتاه از حسین محب اهری

حسین محب اهری متولد 1330 تهران از جمله بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون بود. این بازیگر لیسانس ادبیات فارسی خود را از مدرسه عالی ادبیات و زبان های خارجی در سال 1358 دریافت کرد و از سال 1350 در حیطه عکاسی تئاتر نیز مشغول به کار شد.

حسین محب اهری بازیگر آثاری چون «محله برو بیا»، «بوعلی سینا»، «سربداران»، «دو فیلم با یک بلیت»، «آقای شانس» و «دردسرهای عظیم» بود.

مجله اینترنتی نمناک این ضایعه دردناک را به جامعه هنر کشور و خانواده داغدار ایشان تسلیت عرض می نماید.

انتهای پیام/م

علت مرگ حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
وبگردی