حسین پاکدل

حسین پاکدل بازیگر سریال از سرنوشت و مانکن

تاریخ انتشار : 22 دی 1398کد مطلب : 37543زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسین پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با دو سریال جدید در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی حضور دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

سریال حسین پاکدل در تلویزیون و نمایش خانگی

حسین پاکدل از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که در زمینه های مختلف نویسندگی ، بازیگری ، اجرا و .... فعالیت داشته است و خانواده هنری پاکدل برای همه شناخته شده اند.

این بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه هنری اش در دو سریال به ایفای نقش پرداخت که در شبکه نمایش خانگی و تلویزیون در حال پخش است.

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی و سریال از سرنوشت ساخته محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان در تلویزیون دو سریال جدیدی هستند که حسین پاکدل در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

حسین پاکدل

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی سریال جدید نمایش خانگی است که تابحال 20 قسمت از آن توزیع شده است. حسین پاکدل در این سریال ایفاگر نقش سلمان صوفیان پدر کاوه و پسرعموی کتایون است.

حسین پاکدل در سریال مانکن در نقش پدری مقابل دوربین رفت که دو فرزند به نام های کاوه و بهار دارد و به دلیل مشکل مالی و بدهی به زندان می افتد. عشق قدیمی دخترعمویش کتایون و فکر انتقام بعد از سالها کاوه پسر سلمان را به دام می اندازد و کاوه برای آزادی پدرش از زندان تن به ازدواج با کتایون میدهد و ماجراهای متفاوتی در این فیلم رقم میخورد.

حسین پاکدل

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان سریالی در سه فصل است که این روزها از شبکه دو سیما در حال پخش است.

حسین پاکدل در سریال از سرنوشت در نقش آقای خندان مسئول پرورشگاهی که سهراب و هاشم در آن زندگی میکردند به ایفای نقش پرداخت و بازی در نقش مردی مهربان و خیر حسابی به دل مخاطب نشست.

حسین پاکدل

حسین پاکدل بازیگر سریال از سرنوشت و مانکن

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی