حشرات موذی
اگر از سوسک و حشرات موذی داخل منزل یا محل کار خود خسته شده اید بهتر است که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید.

راهکار مناسب برای دفع حشرات موذی

سوسک ریز ، سوسک درشت ، موش ، ساس و مورچه می توانند یکی از بزرگترین معضلات در خانه باشد که خیلی از مردم با آن رو به رو هستند . این موضوع بسیار آزاردهنده و نگران کننده است و معمولا با سمپاشی و استفاده از مواد سمی و شیمیایی برطرف نمی شود و از بین نمی رود و حتی اگر تاثیری داشته باشد گذرا خواهد بود و بعد از مدتی این حشرات به خانه ها باز خواهند گشت.
با سمپاشی حشرات قوی تر و اکوسیستم ما ضعیف و ضعیف تر می شود.
حتما در خصوص خطرات جدی سمپاشی و استفاده از سموم برای اعضای خانواده از کوچک و بزرگ ، سالمندان و کودکان اطلاع دارید. حتی از مسمومیت حیوانات خانگی هم در سطح کشور گزارشاتی دریافت و ثبت شده است لذا عاقلانه ترین کار برای حفظ جان خود و عزیزانتان استفاده از دستگاه ها و تجهیزاتی می باشد که با توجه به استاندارد های جهانی و بی ضرر بودن برای انسان مشکلات حشرات و جانوران موذی خانه هایمان را برای همیشه و مادام العمر برطرف نماید.
دستگاه دفع حشرات

یک شرکت ایرانی راهکارهایی برای دفع حشرات و جانوران موذی بدون وارد شدن آسیب های ناشی از سموم و مواد شیمیایی ارائه کرد.

به گزارش نمناک ، به نقل از ایسنا ، شرکت الکتریک سازان افق کویر با برند ایران دی اچ (IRAN DH)، فعال در زمینه تولید دستگاه های الکتریکی دفع دائمی حشرات، حیوانات موذی و پرندگان به معرفی محصولات جدید خود پرداخت. شرکت ایران دی اچ با تلاش بی وقفه و پایان ناپذیر خود در ضمینه تحقیقات در خصوص دفع دائمی حشرات و رفع مزاحمت های دائمی حشرات و جانوران موذی و با دریافت استاندارد رضایت مشتریان (ISO 100004) و دریافت استاندارد های جهانی همچون CE و UL که استاندارد بی خطر بودن و بی ضرر بودن دستگاه های الکتریکی می باشد و همچنین ISO 14001، ISO 9001 ، IEC ، ISO 18001 و در ادامه دریافت تندیس ها و لوح های افتخار با عناوین مختلف تنها شرکت تولیدکننده ایرانی این محصول با ضمانت طلائی کالا و 12 سال خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

حشرات موذی

این دستگاه ها با قابلیت های مختلف، جهت استفاده در منازل، محیط های اداری، صنعتی و کشاورزی عرضه شده است.

محصولات گروه خانگی شرکت ایران دی اچ با توجه به مشکلات بزرگ خانواده ها در منازل ایجاد شده که با یک بار هزینه موجب دفع دائمی انواع سوسک (ریز، درشت و ...) مورچه، ساس، مارمولک، عنکبوت، مار، کنه و حتی موش می شود. همچنین دستگاه ضدگزش پشه و مگس نیز از دیگر محصولات ایران دی اچ بوده که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

راهکارهای مختلفی برای خلاص شدن از دست حشرات در خانه ها وجود دارد که خود این راه ها ضرر و آسیب های جبران ناپذیری برای ما و محیط زیست دارد. در ضمن فراموش نکنیم خارج از آسیب های ذهنی، حشرات به عنوان ناقل بیماری ها هم مضر هستند.

از مزایای استفاده از دستگاه های دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی DH برای ایرانیان، احترام به محیط زیست برای جلوگیری از کشتن حیوانات موذی و فقط دفع آنها از محیط زندگی خود است که به هرحال هرکدام از این موجودات رسالتی در چرخه آفرینش بر عهده دارند. همچنین عدم آسیب به افراد خانواده بر اثر استفاده از سموم شیمیایی است که علاوه بر هزینه مکرر، موجب بیماری های مختلف، واکسینه شدن نسل بعدی جانواران به آن سم و در پی آن استفاده از سم های قوی و قوی تر است که همه اینها سرطان زاست.

استفاده از دستگاهی بسیار کوچک بدون نیاز به موادشیمیایی (حتی قرص) و با استفاده از تکنولوژی نوین التراسونیک در محدوده کاملا بی خطر که در طبیعت به وفور یافت می شود (کیلو هرتز) باعث فراری دادن حشرات و حیوانات موذی برای همیشه می شود.

برای مشاهده این محصولات، مدت عمر دستگاه ها و استانداردهای این مجموعه می توانید به وب سایت ایران شرکت IRAN DH مراجعه کرد. مراکز خدمات پس از فروش شرکت IRAN DH در سراسر کشور در حال فعالیت هستند.

حشرات موذی
درصورتی که نیاز به مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر دارید می توانید با شماره 02191009659 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید که کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
از طریق ایمیل و پشتیبان آنلاین موجود در سایت رسمی ایران دی اچ هم میتوانید با ما در تماس باشید.

دفع و پاکسازی کامل و همیشگی حشرات موذی بدون سم پاشی

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی