حضرت علی(ع)
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امیرالمومنین علی بن ابی طالب(ع) شیعیان بسیاری برای زیارت در حرم حضرت علی(ع) و محل سکونت آن حضرت حاضر شده اند که تصاویری از آن را در ادامۀ این مطلب میبینید.

خانه منسوب به حضرت علی

در ایام ماه رمضان و شب هاحضری قدرهمۀ شیعیان و مسلمانان از حال و هوای معنوی وصف ناپذیری برخوردارند ایامی که عبادت و مناجات در آن بسیار توصیه شده است و فضیلتی بیشمار دارد. همزمان با شب های قدر و ایام شهادت حضرت علی(ع) حرم مطهر و منزل منسوب به امیر المومنین علی ابن ابیطالب (ع) میزبان شیعیان از سراسر جهان است که در این بخش عکسهایی از آن را مشاهده می کنید.

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

حضرت علی(ع)

شب قدر از شب های مقدس و متبرک اسلامی است. خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است. در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی رسد. این شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در این شب، مقدرات یک سال انسان ها و روزی ها، عمرها و امور دیگر مشخص می شود.

ملائکه در این شب بر زمین فرود می آیند، نزد امام زمان(عج) می روند و آنچه را برای بندگان مقدر شده بر ایشان عرضه می دارند. شب زنده داری و تلاوت قرآن و مناجات و عبادت در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است.

خانه منسوب به حضرت علی(ع) + تصاویر

4.751
این مطلب مفید بود ؟483
برگرفته از عقیق - / ل
برچسب : حضرت علی
وبگردی