حقایقی در مورد سامسونگ
گوشی سامسونگ گلکسی اس 3 پس از رونمایی، در هر دقیقه به میزان 500 عدد بفروش رسید شرکت سامسونگ ابتدا با فروش نودل و خوراکی آغاز به کار کرد.

حقایقی در مورد سامسونگ

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی با مشاهده اطراف خود و سنجیدن ابزارهایی که امروزه به کمک ما در دستان خود داریم با ابزارهایی که در گذشته نه چندان دور از آنها استفاده می شد، قطعا متوجه تفاوت بسیار بزرگی در این زمینه خواهیم بود که قطعا شگفت زده خواهیم شد و این گونه از خود سوال خواهیم کرد که چگونه این میزان پیشرفت تنها در یک یا دو دهه ممکن است؟!

پیشرفته شدن دنیای امروزه به لطف حضور دانشمندان و ایده هایی که آنها ابتدا در تخیل خود داشتند و بعدها آنرا تبدیل به واقعیت نمودند، دانست که در صورت عدم حضور آنها شاید هیچ پیشرفتی در این دو دهه اخیر ایجاد نمی شد و حتی پسرفت شدیدی در علم و فناوری را شاهد می بودیم.

از این رو این ایده ها توسط دانشمندان ایجاد شدند و توسط برخی شرکت های بزرگ که بیشتر همانند حامی بودند، اجرا شد و به مرور گسترش یافتند و در نهایت در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه شاهد آنها هستیم. در میان این شرکت های بزرگ و تاثیرگذار در پیشرفت صنایع مختلف می توان به شرکت شناخته شده سامسونگ که یک نام تجاری در بازارهای جهانی است، اشاره نمود.

شرکت شناخته شده سامسونگ یکی از شرکت های بزرگ جهانی واقع در کره جنوبی می باشد که برای اولین بار در تاریخ 1 مارس 1938 میلادی توسط "لی بیونگ-چول " تاسیس شد که امروزه این شرکت یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده اسمارت فون و لوازم الکتریکی خانه می باشد.

با این وجود شاید با این شرکت بزرگ در عرصه تولید لوازم برقی آشنایی کافی نداشته باشید و به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک شما را با حقایقی جالب و شنیدنی در مورد شرکت سامسونگ آشنا سازیم. همراه ما باشید.

حقایق در مورد سامسونگ

حقایقی عجیب و جالب در مورد سامسونگ

1- شرکت سامسونگ ابتدا شروع به فروش نودل و سایر محصولات خوراکی نمود که بعدها در سال 1970 میلادی از اولین محصول الکتریکی خود که یک تلویزیون 12 اینچی سیاه و سفید بود رونمایی کرد و موفق به فروش رساندن آن شد.

2- سامسونگ امروزه با تولید و ساخت وسایل الکتریکی خانه، حدودا موفق به تحت پوشش دادن 90% از وسایل برقی مورد نیاز هر شخص در هر خانه ای شده است.

3- سامسونگ یک شرکت بی همتا و قدرتمندی است چرا که این شرکت در 79 کشور، دارای بیش از 236000 کارمند می باشد و این نتیجه خلاقیت و زحمات این شرکت کره ای است.

4- سامسونگ همیشه یکی از اولین پیشتازان در عرصه فناوری بوده است چرا که همیشه بنابر قدرتی که در این زمینه دارد، جزء اولین شرکت ها در تولید اولین ها بوده است.

5- سامسونگ در سال 2016 میلادی بیش از 306 میلیون اسمارت فون را به بازارهای جهانی عرضه نمود که این میزان نسبت به سال 2010 میلادی، 283.1 برابر شد.

6- گوشی سامسونگ گلکسی اس 3 پس از رونمایی، در هر دقیقه به میزان 500 عدد بفروش رسید!

سامسونگ اس 3

حقایقی در مورد فروش گوشی های سامسونگ

7- سامسونگ یکی از پیشتازان در عرصه هوش مصنوعی بوده است که رقابت سنگینی با شرکت اپل و مایکروسافت را دارا می باشد.

8- لوگوی سامسونگ در طول فعالیت این شرکت به میزان 3 بار در سال های 1969، 1980 و 1993 میلادی تغییر کرد که لوگوی این شرکت از سال 1993 میلادی تا هم اکنون ثابت می باشد.

9- شرکت کره ای سامسونگ به نیروی هوایی کره جنوبی با ساخت جت جنگنده KF-16 کمک کرد و این نشان دهنده حضور سامسونگ در عرضه های متنوع می باشد.

10- در سال 2017 میلادی سامسونگ اولین مجوز تست و بررسی اتومبیل خود در کره جنوبی شد.

11- سامسونگ در سرتاسر جهان دارای اولین رتبه در تولید گوشی های هوشمند را دارد و این در حالی است که رقیب وی یعنی هواوی سومین شرکت می باشد!

12- سامسونگ در سال 2016 میلادی به علت خرابی باتری گوشی نوت 7، ضرر و زیان 2.5 میلیون دلاری را تحمیل شد.

سامسونگ نوت 7

حقایق باورنکردنی در مورد سامسونگ

13- تعداد کارمندان سامسونگ نسبت به اپل رشد چشمگیری داشته است چرا که سامسنوگ دارای 360 هزار کارمند و اپل دارای 80 هزار کارمند در سطح جهان می باشد.

14- در سال 2014 میلادی یک مرد نامزد تایلندی خود را به دلیل استفاده از فیسبوک با تبلت ساخته شده سامسونگ به قتل رساند!

15- تمامی محصولات سامسونگ از سال 2013 میلادی گواهی نامه استاندارد جهانی را کسب کردند.

16- شرکت سامسونگ در سال های بین 2009 و 2013 به میزان 4.8 میلیارد دلار جهت کاهش 85% گازهای گلخانه ای سرمایه گذاری کرد.

تاریخچه سامسونگ

حقایق در مورد کمپانی سامسونگ

17- سامسونگ 38 سال زودتر از اپل تاسیس شد!

18- سامسنوگ در تمامی زمینه حضور فعال داشته است چرا که این شرکت مسئول ساخت بزرگترین برج جهان یعنی " برج خلیفه " با 828 متر ارتفاع بود.

19- در فوریه 2017 میلادی سامسونگ موفق به ساخت و رونمایی اولین تلویزیون QLED خود گشت که اولین تلویزیونی است که می تواند تصویر مناسب و صحیحی را انعکاس دهد.

سامسونگ و حقایقی جالب و شگفت انگیز در مورد سامسونگ

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : thefactsite / بخش سرگرمی نمناک /ف.ن /آ
وبگردی