حلقه ازدواج
حلقه ازدواج های زیبا و با نگین های گرانقیمت الماس و یاقوت را بسیار دیده ایم اما تا به حال ندیده بودیم که بخشی از بدن آقای داماد نگین انگشتر نامزدی عروس خانم باشد.

عجیب و غریب ترین حلقه ازدواج در دنیا

یک مرد جوان با نهایت خلاقیت خود حلقه ی ازدواجی متفاوت و خاص برای نامزدش تهیه کرد.حلقه ی نامزدی با نگینی از دندان عقل داماد.

حلقه ازدواج و نامزدی

حلقه ازدواج و نامزدی با نگین دندان عقل داماد

حلقه ازدواج و نامزدی عجیب زوج اهل کالیفرنیا

"کارلی لیفکس "و "لوکاس انگر" زوج کانادایی - کالیفرنیایی هستند که در شب هالووین نامزدی خود را جشن گرفتند. تمام میهمانان انتظار دیدن یک حلقه با نگین الماس و مشابه حلقه های ازدواج دیگر را داشتند اما زمانی که این زوج حلقه های یکدیگر را به هم هدیه دادند همه متعجب شدند. آقای داماد حلقه ای با نگین خاص به عروس خانم هدیه داد. حلقه ازدواج عروس خانم به جای نگین با دندان عقل آقای داماد ساخته شده بود و حلقه ازدواج آقای داماد هم شکل دندان را به صورت حک شده داشت.

حلقه ازدواج

دندان عقل داماد نگین حلقه ازدواج شد

حلقه نامزدی و ازدواج

عکس عجیب ترین حلقه نامزدی و ازدواج عروس و داماد

لوکاس می گوید:ما می خواستیم به همه ثابت کنیم که زمانی که عشق در میان باشد دیگر الماس و یاقوت ارزشی ندارد. برای من که به خاطر ازدواج با نامزدم از کانادا به این جا آمده ام هدیه دادن حلقه ی ازدواج با تکه ای از وجودم راهی بود برای ثابت کردن عشق حقیقی ام به همسر آینده ام.

زوج جوان

حلقه ازدواج نگین دارعجیب و غریب  زوج جوان

حلقه ازدواج ، عکس حلقه ازدواج عجیب و غریب یک عروس

3.743
این مطلب مفید بود ؟3211
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
برچسب : دندان عقل
وبگردی