حمید عسکری
حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور در برنامه دورهمی در نوروز 97 به روز کرد.

حمید عسکری مهمان برنامه دورهمی میشود

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری در ایام نوروز 97 هرشب به جز روزهای شهادت روی آنتن شبکه نسیم میرود. تیم دورهمی این روزها در حال ضبط ویژه برنامه های نوروز هستند تا این برنامه ها را برای پخش آماده کنند.

حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان یکی از مهمانان ویژه برنامه دورهمی در ایام نوروز 97 است.

حمید عسکری و پسرش در برنامه دورهمی

حمید عسکری خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان به همراه پسرش کارن مهمان ویژه برنامه دورهمی در ایام عید نوروز میشود. این هنرمند کشورمان با انتشار پستی در ایننستاگرامش خبر از حضور در برنامه دورهمی داد.

حمید عسکری

حمید عسکری در برنامه دورهمی

حمید عسکری با انتشار این عکس نوشت :ضبط برنامه دورهمی ویژه نوروز به همراه مهران مدیری نازنین و آقا کارن و که کلی اونجا رو به هم ریخت با اجازتون....

حمید عسکری

حمید عسکری در سری قبل برنامه دورهمی

حمید عسکری مهرماه سال گذشته به عنوان مهمان در برنامه دورهمی حضور داشت و این برای دومین بار است که این هنرمند کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

حمید عسکری

حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان 

اولین آلبوم حمید عسکری به نام کما در زمستان سال 1385 منتشر شد و در آن سال به پرفروش ترین آلبوم سال و یکی از پرفروش ترین آلبوم های بعد از انقلاب اسلامی در ایران تبدیل شد.

حمید عسکری

حمید عسکری و پسرش کارن

بعد از دو آلبوم دیگر یعنی کما 2 و کما 3 (سه گانه کما) چهارمین آلبوم او خوشبختی در تاریخ 15 بهمن 92 منتشر شد و با استقبال خوبی مواجه شد. این خواننده پنجمین آلبوم خود را به نام از عشق (پنجم خرداد ماه سال 1394) منتشر و راهی بازار موسیقی کشور کرد.
حمید عسکری

حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان

حمید عسکری مهمان ویژه برنامه دورهمی در نوروز 97 +عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی