باردار شدن در خانه جادویی
خانه ای که بعد از مرگ پسر خانواده اتفاقات عجیب و باور نکردنی در آن افتاد که مردم ازجاهای مختلف برای درمان مشکل نازایی خود به این خانه جادویی می روند.

خانه عجیبی که زوج های نابارور را باردار میکند!!

یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند پس از ازدواج یک زوج رخ دهد،ناباروری یکی از طرفین می باشد که گاها مشاهده شده است که است که آنها برای حل این مسئله،از یکدیگر جدا می شوند و در مواقع دیگر نیز با هزینه های بسیار زیاد شروع به درمان این مشکل می کنند.

همچنین افراد محلی در روستاها در این مواقع از جادو استفاده می کنند تا بتوانند مشکل خود را حل نمایند که این تنها خرافات است.روز گذشته تصاویری عجیب از یک خانه در حومه غرب سیدنی در صفحات مجازی منتشر شد که برای بارور کردن افراد نابارور استفاده می شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانه جادویی برای بارور کردن افراد

همان گونه که گفته شد،برخی از زوجین پس از آنکه مشاهده می کنند که توانایی مالی لازم برای باروری به روش نوین را ندارند،تصمیم می گیرند تا از جادو استفاده نمایند تا بتوانند این مشکل را از زندگی شان دور کنند.اما خانه ای عجیب در حموه غربی سیدنی وجود دارد که صاحبان این خانه به نام "جورج و لینا تانوس" معتقد هستند اتفاقات معجزه آسایی در این خانه رخ می دهد که می تواند برای هر انسانی عجیب باشد.

باردار شدن در خانه جادویی

خانه ای عجیب و جادویی با قابلیت باردار کردن افراد نابارور 

با توجه به گفته صاحبان این خانه،این خانه می تواند افرادی به ناباروری مبتلا هستند را بارور سازد!!این واقعا شگفت انگیز و در عین حال باور نکردنی می باشد که تنها با مراجعه به یک خانه مشکلی که چندین سال به عنوان بزرگترین مشکل بود را درمان کرد.حتی گفته شده است که یک خانمی که به سرطان مبتلا بوده،پس از مراجعه به این خانه کاملا بهبود یافته است.

خرافات

خانه ای جادویی با دیوارهایی عجیب

عجیب ترین قسمت این خانه دیوارهایی است که از درون آن روغن زرد رنگ استخراج می شود که به گفته مالک این خانه،اولین بار در سال 2008 ، زمانیکه پسر 17 ساله آنها در طی یک تصادف شدید با اتومبیل جان خود را از داد،ظاهر شد.آنها در اولین نگاه احساس کردند که این به دلیل وجود روح فرزندشان در خانه می باشد و ادعا می کنند که پسرش تاریخ تولدش را با استفاده از این روغن زرد رنگ بر روی دیوار در طی چند سال گذشته نوشته است.

مالکین این خانه این گونه گفتند:"روح پسر ما در این خانه است و او همیشه به حضرت عیسی و خدا اعتقاد داشت و اینک پس از مرگش به خانه آمده است!!".

 بارداری محال

روح پسر در خانه ای عجیب و جادویی 

همچنین آزمایشات زیادی در مورد این روغن عجیب در طول چند ساله انجام شده است،اما هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد آن گفته نشده است و پیش بینی می شود که این مایع حاوی آب،طلاو اورانیوم است که از دیوار این خانه سرازیر می شود.

گفتنی است که اولین معجزه این خانه،زنی بود که توانست 3 فرزند به دنیا بیاورد که به گفته پزشکان ، باروری برای او کاملا بعید بود!!.

لکه های عجیب روی دیوار

اتفاقاتی عجیب و باورنکردنی در خانه ای جادویی 

خانه جادویی که زنان نازا را باردار و حامله می کند!+ تصاویر

3.749
این مطلب مفید بود ؟3613
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی