خانه کم نور
اگر خانه تان بدون پنجره و کم نور است و دنبال راهی برای روشن و دلباز تر شدن آن هستید در این مطلب ایده های خوبی برایتان داریم.

ترفندهای دلباز شدن خانه کم نور

خانه های بدون پنجره یا کم نور بسیار دلگیر و خسته کننده هستند اما با ترفندهای ساده میتوان از کم نور و دلگیر بودن خانه رها شد، در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های ناب برای دلباز شدن خانه های کم نور را به شما میگوییم.

خانه کم نور

ایده های ناب برای خانه کم نور 

اگر خانه تان کوچک و کم نور است بهتر است وسایل منزل تان را از بین رنگ های روشن انتخاب کنید مثلا مبل و فرش به رنگ های روشن همچون کرمی، فیروزه ای، صورتی و ... انتخاب کنید این کار باعث میشود منزل تان بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد.

برای دیوار چنین خانه هایی بهترین رنگ فقط و فقط سفید است، سعی نکنید برای دیوارهای خانه رنگ های دیگری استفاده کنید زیرا هیچ رنگی مانند سفید نمیتواند خانه را روشن و دلباز کند.

چیدمان خانه کم نور

چیدمان خانه کم نور چگونه باشد؟

برای پنجره های خانه از پرده های ضخیم و رنگ تیره استفاده نکنید، پرده های حریر و نازک که رنگ های روشنی دارند باعث میشوند خانه روشن و دلباز به نظر بیاید.

در خانه های کوچک و کم نور آینه معجزه میکند اول اینکه باعث میشود خانه بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد دوم اینکه خانه های کم نور را روشن تر میکند پس آن را دست کم نگیرید.

 نورپردازی خانه

تاثیر آینه در خانه های کوچک و کم نور

 

کفپوش و دیوارپوش هایی به رنگ روشن، استفاده از نورپردازی های مدرن و لوستر های متنوع باعث میشوند از کم نور و دلگیر بودن منزل خلاص شوید.

 

افزایش نور در خانه برای دلباز شدن خانه کم نور + ترفندها

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی