مبل چرم
قبل از خرید مبل چرم بهتر است کمی بیشتر درباره این مبل و ویژگی هایش بدانید زیرا طیف وسیعی از کیفیت ها و سبک های مبل چرم وجود دارد که در رضایت شما از خریدتان تاثیرگذار اند.

چگونه مبلمان چرم بادوام بخریم؟

مبل چرم جزو مبلمان های پرطرفدار بین ما ایرانی ها است و بسیاری از افراد این نوع مبل را به انواع مبل ترجیح میدهند، بافت چرم این ویژگی را دارد که به دکوراسیون منزل گرما ببخشد و از نظر زیبایی خانه را به کمال برساند.

مبل چرم انواع مختلفی دارد که اگر قصد خرید آن ها را دارید بهتر است قبل از خرید کمی با ویژگی ها و کیفیت شان آشنا شوید تا بتوانید انتخاب رضایت بخشی داشته باشید.

انواع مبل چرمی

نکات خرید مبل چرم باکیفیت

هنگام خرید مبل چرم به نکات زیادی باید دقت کنید که یکی از مهمترین آن ها کیفیت و درجه چرم است، باید چرمی انتخاب کنید که بافت قوی و گره های بیشتری داشته باشد. برای اینکه به باکیفیت بودن چرم پی ببرید بهتر است آن را لمس کنید اگر نرم و منعطف بود یعنی چرم خوب، چرم هایی که گره های کمی دارند و خشک هستند یعنی چرم های درجه پایین که زود هم میترکند.

مبلمان چرمی در عین زیبا و باکیفیت بودن نیاز به مراقبت های خاصی دارد، برای اینکه مبل چرم تان عمر بیشتری داشته باشد باید روکش ضدآب برای آن ها تهیه کنید.

تمیز کردن مبل چرم

مبلمان ال و راحت چرمی

- اگر دوست دارید مبل چرم تان همیشه نرم و تمیز مانند روز اول بماند باید آن را هر روز گردگیری کنید و هر چند وقت یکبار روی آن ها واکس مخصوص چرم بزنید.

- اگر برای اتاق نشیمن تان دنبال مبلمان شیک و راحت هستید پیشنهاد ما به شما کاناپه چرمی مرغوب است زیرا نشستن و حتی لم دادن روی این نوع مبل ها راحت تر است، مبلمان نشیمن باید راحت و باکیفیت باشد.

مبلمان چرمی

بهترین نوع مبلمان چرمی 

- هنگام خرید مبل متراژ منزل تان نیز تاثیر گذار است مثلا اگر خانه تان بزرگ است از کاناپه های بزرگ چرمی و اگر خانه تان کوچک است از مبلمان های تک نفره جمع و جور استفاده کنید تا فضای منزل تان شلوغ نشود.

- برای انتخاب مبل چرمی رنگ و تم دکوراسیون منزل تان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، باید مبلی انتخاب کنید که با دکواسیون منزل تان از نظر سبک و رنگ هماهنگ باشد. چرم های بلوطی با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی دارد و انتخاب خوبی است.

مبلمان چرمی

بهترین رنگ مبلمان چرمی

 

راهنمای خرید مبل چرم و باکیفیت برای منزل + عکس

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل مبلمان
وبگردی