خندوانه و دورهمی

«خندوانه» و «دورهمی» دوباره به آنتن بازمی گردند

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1400کد مطلب : 67979زمان مطالعه : 2 دقیقه
«خندوانه» و «دورهمی» پس از ماه صفر به آنتن شبکه نسیم بازمی گردند.

روابط عمومی شبکه نسیم، بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان برنامه های «دورهمی» و «خندوانه» عنوان پربیننده ترین برنامه های تلویزیون را در تابستان 1400 به خود اختصاص داده اند و برای آنتن پس از ماه صفر، خود را آماده می کنند.

این دو برنامه که با شرایط متفاوت اجتماعی و اقتضائات منحصر به فرد در فرایند تولید به آنتن نسیم آمدند، توانستند جایگاه خود را در بین مخاطبان وفادارشان حفظ کنند و با این پشتوانه و اعتماد در تدارک سری جدید هستند.

«خندوانه» که از اواخر سال 99 با دکوری بدیع و متناسب با احوال جامعه و حفظ پروتکل های بهداشتی فصل هفتم را آغاز کرد، ایجاد نشاط و اولویت تغییر فضای آنتن در مسیر سرگرمی مردم را بر آنچه ایده آل این برنامه و شیوه تولید فصول قبل بود ترجیح داد تا در قاب تلویزیون حاضر و موثر باشد. «خندوانه» تا پیش از محرم حدود 52 قسمت روی آنتن برد که البته درگیری عوامل و بویژه رامبد جوان با بیماری کرونا سبب شد تا آنگونه که باید این فصل به اتمام نرسد تیم این برنامه در تلاش اند که با فروکش کردن بیماری کرونا و پس از محرم و صفر با حالی متفاوت و آنگونه که شایسته است «خندوانه» را تولید و پخش کنند.

«دورهمی» نیز که با تغییر کلی در فرم و ساختار برنامه از اواخر بهار 1400 پخش خود را آغاز کرده با محوریت سنجش و بالا بردن اطلاعات عمومی طراحی و با دکوری خاص و هیجان انگیز تولید شد و با وجود تغییر ماهوی نسبت به سری قبل باز هم بتواند در صدر برنامه های تلویزیونی قرار بگیرد.

«دورهمی» که 33 قسمت آن تا پیش از این ایام پخش و برنده نهایی آن از بین داوطلبان حضور در فصل اول معرفی شد خود را برای فصل دوم در بعد از محرم و صفر آماده می کند که قرار است با حفظ کلیت برنامه بخش هایی به آن اضافه و در شیوه پرسش و جریان رقابت اتفاقات جذابی روی دهد و تا پایان سال روی آنتن شبکه نسیم خواهد بود.

انتهای پیام/م

 

«خندوانه» و «دورهمی» دوباره به آنتن بازمی گردند

25
این مطلب مفید بود ؟23
وبگردی