محمد نادری و پرستو صالحی

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی به کجا رسید؟!

تاریخ انتشار : 22 مهر 1396کد مطلب : 58019زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از انتشار لایو پرستو صالحی و جنجال خواستگاری محمد نادری از این بازیگر ، محمد نادری و پرستو صالحی با انتشار پست هایی به این ماجرا واکنش نشان دادند.

جریان خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی چه بود

پنج روز پیش پرستو صالحی بازیگری که با سریال زیر آسمان شهر در بین مردم به محبوبیت رسید لایوی در اینستاگرامش منتشر کرد و با هوادارانش به گفتگو نشست اما این گفتگو حواشی زیادی درپی داشت.

در بین صحبت های پرستو صالحی کامنت هایی از سوی محمد نادری بازیگر دورهمی روی صفحه این بازیگر دیده شد و ماجرای خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی سوژه فضای مجازی شد و این دو هنرمند را وادار به واکنش کرد.

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی یک شوخی بود؟!

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی

شوخی محمد نادری با پرستو صالحی سوژه فضای مجازی شد

بعد از حواشی زیادی که خواستگاری محمد نادری ایجاد کرد پرستو صالحی با انتشار عکس دو نفره شان در اینستاگرام نوشت:این وروجکی که اون بغل، دست به سینه نشسته محمد نادری یک دوست خوبِ یک همکار خوب و البته شیطونه که همیشه شوخی میکنه البته تشخیص شوخیش از جدی خیلی ساده بود ولی خب بعضی دوستان متوجه اش نشدن متاسفانه، ما هم مثل شماها گاهی با هم شوخی می کنیم و قطعا برای درخواست های جدی زندگیمون جای مناسب تر وجود داره آخه چرا تو لایو ؟! دوستای گلم که انقدر مسئله ی ازدواج و تب و تاب ها و حواشی اونو دوست دارید این فقط یک شوخی بود، من و آقای نادری عین خواهر برادریم تمام. و قول میدم الان که خبری نیست ولی هر وقت هر مورد جدی تو زندگیم اتفاق افتاد خودم بهتون خبر بدم، قولدوستون دارم و براتون آرزوی بهترین هارو دارم...

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی جدی نبود

محمد نادری نیز با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:پیشنهاد ازدواج یک شوخی بود و در آن لحظه یک درصد هم فکر نمیکردم کسی کامنت ها را دیده و آن را جدی بگیرد و تیترش کند و باید بگویم که هیچ آدم عاقلی تابحال به شکل جدی در لایو خواستگاری نکرده است ...

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی به کجا رسید؟!

3.951
این مطلب مفید بود ؟4011
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی