خواننده های جشنواره موسیقی فجر

با خواننده های پاپ جشنواره موسیقی فجر 34 بیشتر آشنا شوید

تاریخ انتشار : 30 دی 1397کد مطلب : 43783زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با خواننده های پاپ حاضر در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از بهنام بانی و امیرعباس گلاب تا ماکان بند آشنا کنیم.

معرفی خواننده های جشنواره موسیقی فجر 34

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در هفته پایانی بهمن ماه 97 با حضور چهره های سرشناس دنیای موسیقی برگزار میشود. بعد از اعلام اسامی خواننده های پاپ حاضر در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر بسیاری از طرفداران این چهره ها برای آغاز این جشنواره موسیقی لحظه شماری میکنند.

در این مطلب میخواهیم شما را با خواننده های پاپ حاضر در جشنواره موسیقی فجر امسال آشنا کنیم.

خواننده های جشنواره موسیقی فجر امسال را بهتر بشناسید

بهنام بانی، شهاب مظفری، امیرعباس گلاب، علیرضا طلیسچی، محسن ابراهیم زاده و گروه های سون ، پازل و ماکان از جمله خواننده های پاپ حاضر در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

بهنام بانی

بهنام بانی یکی از خواننده های پرطرفدار این روزهای دنیای موسیقی است که در سال 1366 متولد شد و خوانندگی را از دوران کودکی آغاز کرد. بهنام بانی با نوازندگی حامد برادران در اولین روزهای شهرت با آهنگ علاقه خاص توانست مورد توجه قرار بگیرد و بلیت های کنسرت هایش معمولا در کمتر از یک ساعت به اتمام میرسد.

بهنام بانی

بهنام بانی در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه میرود

بهنام بانی در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته هم حضور داشت و یکی از شلوغ ترین اجراهای این جشنواره موسیقی متعلق به او بود.

شهاب مظفری

شهاب مظفری آهنگساز و خواننده کشورمان است که در سال 1367 متولد شد . این خواننده کشورمان نوازندگی را از دوران کودکی آغاز کرد و در جوانی همزمان با تحصیل در دانشگاه به صورت جدی تر وارد دنیای هنر شد و در سال 87 با آهنگ از وقتی رفتی .... به شهرت رسید.

شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر

شهاب مظفری این روزها طرفداران زیادی در میان مردم دارد و امسال در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر برای اولین بار حضور دارد و این تجربه ای متفاوت برای او خواهد بود.

امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب یکی دیگر از خواننده های جشنواره موسیقی فجر امسال است که خوانندگی را از 7 سالگی نزد پدرش آغاز کرد و کم کم با تحصیل در رشته موسیقی به صورت جدی تر وارد این حرفه شد و در دوره ای شاگرد استاد محمد نوری بود و سال 1386 اولین آهنگش را روانه دنیای موسیقی کرد.

امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب راهی جشنواره موسیقی فجر34 شد

امیرعباس گلاب با خواندن تیتراژ سریال ستایش به شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت و سال گذشته برای اولین بار در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر حضور داشت.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده ، ترانه سرا و آهنگساز کشورمان سال 1364 متولد شد و خوانندگی را به صورت حرفه ای از 18 سالگی آغاز کرد. این خواننده جوان اغلب کارهای مربوط به آهنگ هایش را خودش انجام میدهد و طرفداران زیادی در دنیای موسیقی دارد.

علیرضا طلیسچی

دومین تجربه علیرضا طلیسچی در جشنواره موسیقی فجر امسال

علیرضا طلیسچی برای اولین بار در جشنواره موسیقی سال گذشته روی صحنه رفت و از اشتیاق حضور در جشنواره موسیقی فجر با مردم حاضر در سالن صحبت کرد.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده خواننده جوان کشورمان در سال 1366 متولد شد و از 17 سالگی تلاش برای حضور در دنیای موسیقی را آغاز کرد و اولین بار به صورت جدی با خواندن تیتراژ برنامه مهتاب در شبکه پنج سیما به شهرت رسید و با تک آهنگ هایی که روانه دنیای موسیقی کرد حسابی مورد توجه قرار گرفت.

محسن ابراهیم زاده

اولین حضور محسن ابراهیم زاده در جشنواره موسیقی فجر

محسن ابرهیم زاده امسال برای اولین بار در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر حضور خواهد داشت.

ماکان بند

رهام هادیان و امیر مقاره دو جوان دنیای موسیقی پاپ گروهی به نام ماکان بند را تشکیل دادند و توانستند در عرض یکسال به موفقیت های زیادی در دنیای موسیقی دست یابند و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند.

ماکان بند

دومین حضور ماکان بند در جشنواره موسیقی فجر

ماکان بند با رهام هادیان و امیر مقاره با خواندن آهنگ هربار این درو به شهرت در میان دوستداران موسیقی رسیدند و سال گذشته برای اولین بار در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر تجربه ای متفاوت کسب کردند.

گروه سون

گروه سون یکی دیگر از گروه های موسیقی حاضر در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر است که آرش قنادی ، امیر قنادی و کیارش پوزشی اعضای آن را تشکیل میدهند.گروه سون از سال 76 فعالیت در دنیای موسیقی را آغاز کرد اما با خواندن ترانه های سریال زمانه به شهرت رسیدند.

گروه سون

حضور چندباره گروه سون در جشنواره موسیقی فجر

گروه سون یکی از پرتجربه ترین گروه های موسیقی حاضر در جشنواره فجر است که امسال برای پنجمین بار در جشنواره موسیقی فجر حاضر میشود.

پازل بند

پازل بند با علی رهبری و آرین بهاری یکی دیگر از گروه های موسیقی حاضر در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر است که سالهاست در دنیای موسیقی فعالیت میکنند و تابحال تنظیم کنندگی آثار بسیاری از خواننده ها را برعهده داشته اند.

گروه پازل بند

گروه پازل بند راهی جشنواره موسیقی فجر شد

پازل بند فعالیت جدی را از سال 90 آغاز کرد و اولین بار در تابستان سال 96 موفق به اجرای کنسرت شد و این گروه امسال برای دومین بار در جشنواره موسیقی فجر حضور دارند.

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ 24 تا 30 بهمن ماه سال جاری با دبیری دکتر شاهین فرهت در تهران برگزار می شود.

با خواننده های پاپ جشنواره موسیقی فجر 34 بیشتر آشنا شوید

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی