زخم
ویدئویی عجیب جوانی را در بیمارستان نشان می دهد که با صورتی خونین و بشدت آسیب دیده اما بتدریج تصاویری جانشین می شود که بسیار عجیب تر از زخم می باشد چنانچه بیش از 2 میلیون بازدید کننده به خود اختصاص داد.

انتشار ویدئویی در یوتیوب از بهبود یک زخم عمیق

انتشار ویدئویی در یوتیوب از بهبود یک زخم عمیق در صورت یک جوان ایرلندی در فضای اینترنت جنجال به پاا کرده است این فیلم بهبود زخم ناشی از اصابت تکه ای شیشه را در جریان یک تهاجم خشونت آمیز بر صورت او نشان می دهد.

«آلن کراولی» در سال 2011 به طور تصادفی از سوی مهاجمی در دوبلین ایرلند مورد حمله قرار گرفت که به دلیل صدمات واردآمده به چهره اش 50 بخیه خورد و ناچار از انجام دو جراحی ترمیمی شد.به نقل از دیلی میل، این کلیپ 27 ثانیه ای که اکنون به ویدئویی پربیننده تبدیل شده و همچنان بر اعداد بینندگان آن افزوده می شود، قرار بود بخشی از یک پروژه فارغ التحصیلی درباره پیری تدریجی طی یک دوره 12 ماهه باشد اما در عوض، آسیب چنان خشونتی فیلم را به دفتر خاطرات پزشکی تبدیل کرد.

زخم

انتشار ویدئویی در یوتیوب از بهبود یک زخم عمیق

زخم

انتشار ویدئویی در یوتیوب از بهبود یک زخم عمیق

تصویر اولیه، جوانی را روی تخت بیمارستان نشان می دهد با صورتی خونین و بشدت آسیب دیده اما بتدریج تصاویری جانشین می شود که حاکی از بهبودی صورت او در نتیجهٔ تلاش و اثر مداوای پزشکان و جراحان است.
تاکنون بیش از 2 میلیون بازدیدکننده این کلیپ کوتاه را تماشا کرده اند.

ترمیم باورنکردنی یک زخم عمیق روی صورت + عکس

3.844
این مطلب مفید بود ؟3311
برگرفته از سلامت آنلاین - / ل
برچسب : زخم
وبگردی