صدای خورد شدن لاک لاک پشت
فردی در فلوریدا ویدیو دلخراشی منتشر کرد که در آن یک لاک پشت در دام تمساح سیاه رنگ افتاه است و صدای خورد شدن لاک لاک پشت از دهان تمساح به گوش می رسد.

لحظه وحشتناک خورد شدن لاکِ لاک پشت در دهان تمساح

تمساح ها یکی از وحشتناک ترین حیوانات موجود بر روی کره زمین با آرواره های بزرگ و قدرتمند هستند که قطعا نزدیک شدن به آنها کار کاملا اشتباهی است که برخی از انسان ها برای خودنمایی و نمایش ممکن است جان خود را به خطر بیندازند. اما در اصل تمام حیوانات دارای حقوق خود می باشند و ما نباید به آنها آسیب برسانیم که متاسفانه برخی هستند که تنها برای رسیدن به منافع خود حاضر به خطر انداختن محیط زیست حیوانات می باشند و به عبارتی برای آنها جان حیوانات اهمیتی ندارد.

با این وجود اخیرا آقای " تیم تامپسون " در حال مسافرت در فلوریدا بود که ناگهان با صحنه ای وحشتناک روبرو شد و از آن فیلمبرداری نمود و در صفحه مجازی خود با کاربران به اشتراک گذاشت و با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خورد شدن لاک لاک پشت

خورده شدن لاک پشت توسط تمساح سیاه رنگ

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، تمساح سیاه رنگی در حاشیه مسیر متوقف شده است که در نگاه اول شاید تصور شود تمساح بدون هیچ دلیل مهمی در آنجا ایستاده است. اما مدت کوتاهی بعد می توان صدای وحشتناک خورد شدن شیء ای سخت در دهان تمساح را متوجه شد. از قرار معلوم، متاسفانه یک لاک پشت در دام تمساح افتاده بود و صدای عجیب دهان تمساح، به دلیل خورد شدن لاکِ لاک پشت بود که این بسیار عجیب و شگفت انگیز بود.

آقای تیم تامپسون، این گونه گفت:" این صحنه واقعا تکان دهنده بود! تمساح در مسیر بود و من علاقه ای به آزار و اذیت حیوانات ندارم. به همین دلیل برای مدتی منتظر ماندم. پس از 10 دقیقه تصمیم گرفتم با استفاده از یک چوب طویل، او را تشویق به خارج کردن از مسیر کنم".

ویدیو لحظه وحشتناک خورد شدن لاکِ لاک پشت در دهان تمساح

خورده شدن دلخراش لاک پشت توسط تمساح سیاه رنگ

343
این مطلب مفید بود ؟2617
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی