دیوید بکهام در عروسی سلطنتی
در روز مراسم عروسی سلطنتی مگان و هری چهره ناراحت و اخموی ویکتوریا بکهام جای سوال برای همگان بود. اما انتظار عکسی در اینستاگرام راز خیانت دیوید بکهام به همسرش ویکتوریا را برملا کرد.

خیانت دیوید بکهام ! دلیل اخمو بودن ویکتوریا در مراسم عروسی مگان و هری فاش شد!

چهره ی ناراحت و اخموی ویکتوریا بکهام در مراسم ازدواج مگان مارکل و هری با چهره ی جدی و خشک همیشگی او متفاوت بود و همین تفاوت باعث شد تا کنجکاوی ها برای کشف علت آغاز شود ، از قرار معلوم دلیل مربوط به اشتباه و کار زشت دیوید بکهام بوده که اینستاگرام یک دختر جوان آن را فاش کرد ، به عکس زیر نگاه کنید ، تصویری که حذف شده سرنخ اولیه برای لو رفتن این ماجرا شد.

ویکتوریا بکهام

 سرنخ خیانت بکهام به همسرش

تیپ دیوید بکهام و همسرش در عروسی سلطنتی

براساس گزارش دیلی میل دلیل  ناراحتی ویکتوریا بکهام، معاشرت نامتعارف همسرش ، دیوید بکهام به یک زن ، درست شب پیش از ازدواج سلطنتی بود ، اما فرد مقابل یعنی دختر جوان غریبه ای که باعث این خیانت شده بود کیست؟ و چطور دیوید بکهام را ملاقات کرده ؟

عروسی سلطنتی

 ناراحتی ویکتوریا از خیانت شوهرش

ماجرای خیانت دیوید بکهام به همسرش فاش شد

این دختر کارا کبل وایت نام دارد که در دانشکده ی تخصصی هر در لندن تحصیل کرده است و ادعا می کند که بطور تصادفی این بازیکن فوتبال را ملاقات کرده و او را به جشن تولد 25 سالگی خود دعوت می کند ، درحالیکه ویکتوریا و هیچیک از اعضای خانواده اش حضور نداشتند .

دیوید بکهام و همسرش

خیانت دیوید بکهام به همسرش

شواهدی مبنی بر اینکه این رابطه فراتر از دوستی بوده ، هنوز مشخص نشده است و براساس گفته ی شاهدان این دو سپس کمی معاشرت کرده و نوشیدنی الکلی میخورند ، عکس های این شب در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. از جمله در صفحه ی کارا کبل وایت که با عنوان" ممنونم بابت این عکس " منتشر شد ، اما سپس پاک شد ؛ که در تصویر موجود در ابتدای این بخش از نمناک دیدید.

خیانت دیوید بکهام به همسرش ویکتوریا لو رفت

3.691
این مطلب مفید بود ؟6526
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ک
وبگردی