دانشگاه آزاد

کلاس درس جبرانی در دانشگاه آزاد برگزار نمی شود

تاریخ انتشار : 5 آذر 1401کد مطلب : 70101زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: وقتی همه جلسات کلاس های درسی براساس تقویم آموزشی، برگزار شده است اساسا برگزاری جلسات جبرانی، موضوعیت ندارد.

محمد قربانی معاون امور مجلس و سخنگوی دانشگاه آزاد اظهار کرد:کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع تحصیلی و در همه واحدهای دانشگاهی براساس تقویم آموزشی از شروع سال تحصیلی به صورت حضوری برگزار شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی افزود:بنابراین در مورد "غیبت" براساس آیین نامه ها و مقررات آموزشی، اقدام می شود کما اینکه در سنوات گذشته هم همین بوده است و این یک رویه قانونی است که همه دانشگاهیان بر آن اشراف و تاکید دارند.

قربانی در ادامه خاطرنشان کرد:بنابراین وقتی همه جلسات کلاس های درسی براساس تقویم آموزشی، برگزار شده است، اساسا برگزاری جلسات جبرانی موضوعیت ندارد و همانطور که قبلا هم ذکر شد، اگر دانشجویی بیش از حد مجاز تعیین شده در آیین نامه ها و مقررات آموزشی، غیبت داشته باشد، براساس مقررات و رویه های اموزشی، رفتار خواهد شد.

این مقام مسول دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:همه امتحانات و آزمون ها در تمامی مقاطع تحصیلی دقیقا منطبق بر تقویم آموزشی از قبل اعلام شده، در همان ساعت و روز تعیین شده برگزار خواهد شد و به تعویق نخواهد افتاد.

وی ادامه داد:انتظار و مطالبه کاملا درست و دقیق اساتید و دانشجویان از مسئولین دانشگاه این هست که انضباط مدیریتی و نظم آموزشی رعایت شود و ما هم مکلف هستیم براساس مقررات نظام دانشگاهی و این مطالبه جدی، عمل کنیم.

به گزارش مهر، امتحانات رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد از 24 دی ماه آغاز می شود و تا 16 بهمن ماه ادامه دارد.امتحانات گروه پزشکی نیز یکم بهمن ماه آغاز می شود و تا 13 بهمن ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/م

کلاس درس جبرانی در دانشگاه آزاد برگزار نمی شود

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی