دختر معروف به انیشتین

دختر خردسال مشهور به انیشتین

کد مطلب : 68364زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیلا کالورت دختر خردسالی که به علت سندروم موهای آشفته شباهت بسیاری به انیشتین پیدا کرده و میان همگان به انیشتین مشهور می باشد.

دختر زیبایی که به انیشتین معروف است

دختر کوچکی که قادر به شانه زدن موهایش نیست، و به جهت مبتلا بودنش به نوعی سندرم بسیار نادر مو (سندرم موهای آشفته) ، شبیه انیشتین به نظر میرسد با این دختر دوست داشتنی با موهای بسیار نادر که درست مثل انیشتین آشفته هستند،آشنا شوید.

شیلا کالورت یین مبتلا به سندرم بسیار نادر موی آشفته است . دانشمندان معتقدند فقط 100 نفر در دنیا مبتلا به این سندروم هستند. با وجود مقایسه موهای او با فیزیکدان مشهور و واکنش های جالب مردم در خیابان ، شیلا هفت ساله میگوید ، من عاشق موهایم هستم چراکه مثل موهای دیگران خسته کننده نیست. در گذشته او با داک براون در فیلم بازگشت به آینده مقایسه میشد، با اینکه این فیلم مورد علاقه ی خانواده اش بود او اهمیتی به این موضوع نمیداد. شیلا از ملبورن استرالیا میگوید که من عاشق موهایم هستم چراکه مثل موهای دیگران خسته کننده نیست.
 
دختر انیشتین

دختری که به انیشتین مشهور است

انیشتین کوچک می گوید:همه من را میشناسند ، مخصوصا در مدرسه تمام کلاس ها می دانند که من چه کسی هستم ، فکر میکنم که دوستانم تمایل دارند موهایی شبیه به موهای من داشته باشند.
خانواده شیلا تا قبل از نه ماه پیش که یک پزشک آن ها را از سندروم USH ( سندرم موهای آشفته) مطلع ساخت هیچ اطلاعی از وضعیت او نداشتند.
سلست میگوید مردم معمولا فکر میکنند که این ماجرا یک شوخی است ، و یا این وضعیت آن ها را فریفته است. این سندرم ناشی از جهش به یکی از سه ژن TCHH, PADI3 یا TGM3 می باشد و هرچند درمانی ندارد ولی پزشکان معتقدند که با افزایش سن مدیریت خواهد شد. شیلا و خانواده اش برای نشان دادن موها و اینکه چطور وضعیت او با افزایش سن تغییر می کند ، یک حساب اینستاگرامی برای اشتراک عکس های شیلا ایجاد کردند.
 
دختر خردسال

دختری که در کودکی انیشتین شده

او همچنین در عرصه مدلینگها هم فعالیت میکند، چیزی که خانواده اش امید دارند که مثبت بودن این وضعیت را نشان دهد . سلست مادر شیلا میگوید:او از سه ماهگی به هر جا که میرفت توجه همه را جلب میکرد؛ اکنون نیز شیلا مورد توجه همگان قرار گرفته و در شرایط مطلوبی در حال فعالیت و کار است.
از این رو ما تصمیم گرفتیم که او در عرصه ی مدلینگ فعالیت کند ، مدلینگ ظاهر منحصر به فرد او را با کمال اشتیاق خواهد پذیرفت و او دیدگاه و شخصیتی دارد که بتواند با وجود تمام مشکلات پیش رو ، از پس آن بر بیاید.

دختر خردسال مشهور به انیشتین

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی