دختر فریبا کوثری

آیا فریبا کوثری دختر دارد ؟ + تصاویر

تاریخ انتشار : 11 شهریور 1397کد مطلب : 71237زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پست و عکسی به روز کرد و با بکار بردن واژه دخترم حواشی زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد.

تبریک ویژه فریبا کوثری برای تولد دخترش

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته عکسی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و دلنوشته ای عاشقانه برای سالروز تولد او نوشت. به کار بردن واژه دخترم و معنا شدن حس مادری با وجود صاحب عکس برای خانم بازیگر شبهات زیادی درباره فریبا کوثری شکل داد.

اغلب کاربران فضای مجازی این سوال برایشان پیش آمد که فریبا کوثری دختر دارد؟!

آیا این عکس دختر فریبا کوثری است

فریبا کوثری

عکس فریبا کوثری و برادر زاده اش

فریبا کوثری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

دخترم روزها میگذرد و میگذرد و تو بزرگ و بزرگتر میشوی،میبینی کسی میاید و کسی میرود گاه از خانه ات ،گاه از قلبت… مبادا دل ببندی، وابسته شوی… مبادا درگیر وابستگی و روزمرگی شوی،مبادا به اسم عشق قلبت را به یغما ببرد عاشق شو عاشق بمان نه عاشق یک نفر که تمام یکنفرها روزی کم میشوند میروند.

عاشق تمام عالم باش، آبی آسمان ،زلال رود نگاه کودکی لمس پوست گربه ای پر پر زدن گنجشکی، در سایبان دستانت عشق به تمام موجودات ،حس زیباییست که گاهی می ارزد به تمام عشقهای ریاکارانه ی آدم ها که وفا شکل زیبای تعهد است، از من گفتن بود مهر مادر !!!

بمان و با مهربانی روزگارت را بساز… و از هیچ آدمی بت نساز و انتظار مهربانی نداشته باش یادت باشد عشق زایده ای خدا دادیست … آن را هرگز گدایی نکن …

دختراست دیگر… گاه دل میبندد گاه دل میدهد… به کسی دل بده که لایق چشمان زیبایت باشد و پرنیان نگاهت را همیشه امن نگاه دارد، به آنهایی که اشکت را جاری می سازند هرگز مجال دوستی دوباره نده یادت باشد ملکه بودن سخت است،اما تو میتوانی ملکه باشی، ودر قلمرو جهان هستی حکمرانی کنی و آن میسر نیست جز، عشق و خوبی مهربانی...

از اینکه خداوند دختری چون تو را به ما هدیه داد سپاسگزارم عزیزم « تولدت مبارک ».

انتشار این عکس و نوشته سبب شد تا بسیاری از کاربران فضای مجازی این سوال برایشان پیش آید که آیا فریبا کوثری دختر دارد . انتشار پی در پی سوالات در کامنت های این پست سبب شد تا فریبا کوثری درباره این عکس توضیح دهد.

فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر مجرد کشورمان

فریبا کوثری با اشاره به عکس منتشر شده با نام دخترش نوشت :دوستان عزیز این نازنین دختر برادرم هستن.

فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون

فریبا کوثری در مصاحبه هایی که در طول این سالها انجام داده همواره به موضوع مجرد بودنش اشاره کرده و از علاقه زیادی که به فرزندان برادر و خواهرش دارد صحبت کرده است.

فریبا کوثری

فریبا کوثری و خواهرزاده هایش

فریبا کوثری بازیگری که از سال 67 وارد دنیای بازیگری در سینما شد و در سریال های تلویزیونی زیادی ایفای نقش کرده است در مصاحبه هایی که از او درباره دلیل ازدواج نکردن سوال میکردند به وابستگی زیادی که به خانواده اش دارد اشاره کرد و از روابط صمیمانه با مادرش گفت.

فریبا کوثری

فریبا کوثری و مادرش

آیا فریبا کوثری دختر دارد ؟ + تصاویر

424
این مطلب مفید بود ؟195
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : فریبا کوثری
وبگردی