دختر گمشده
یک ماه پیش عکس و خبر دختر گمشده در تمام شهر منتشر شد ولی اثری از او نبود ، دختر 25 ساله ای که از ترس 2 مرد شیطان صفت مسیرش را گم کرده و به جنگلی بزرگ رسید.

دختر گمشده که بعد از 1 ماه زندگی در جنگل زنده پیدا شد

زندگی در جنگل کار ساده ای نیست و حتی تصور بودن در فضای پر از درخت و حیوانات درنده میتواند برایمان ترسناک باشد ولی اگر کار به اجبار کشیده شود، ممکن است بتوانیم راهی برای زندگی داخل جنگل و نجات جان خود پیدا کنیم، درست مثلدختری که ماجرایش را در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید. دختری که پس از مدتها مفقود شدن به زندگی بازگشت و ماجرایش تیتر برتر اخبار شد.

ماجرای عجیب دختر گمشده در جنگل آلاباما که یک ماه پیش برای فرار از چنگ 2 مرد شیطان صفت به آنجا رسیده بود توسط خود او بازگوشد.

Woman missing for nearly a month found alive in woods

دختر گمشده

تصویر دختر گمشده در جنگل که بعد از 1 ماه زنده پیدا شد

زنده ماندن معجزه آسای دختر جوان 1 ماه بعد از گم شدن در جنگل

 به گزارش میرر زن روستایی در حال رانندگی و عبور از جاده ی کنار جنگل متوجه تکان خوردن چیزی میان بوته ها شد ، شکل و وضعیت چیزی که میان بوته ها تکان می خورد زن رهگذر را به این تصور رساند که گوزنی در انجا گیر افتاده است برای همین تصمیم می گیرد تا برای نجات جان این حیوان وحشی نزدیک تر برود .

او با نزدیک شدن به بوته ها متوجه شد که تکان ها مربوط به گوزن نیست بلکه زنی با وضعیت نامناسب خود را از دل جنگل به کنار جاده رسانده است ، زن جوان "لیزا تریس" 25 ساله بود که بر اساس گزارشات 23 جولای گم شده بود. 

لیزا تریس جوان بعد از فرار از دست 2 مرد به جگل آلاباما رسید و مدت یک ماه تمام با خوردت توت و آب آلوده زنده مانده بود ، وضعیت و شرایط زندگی او در طول این یک ماه ظاهر لیزا را کاملا تغییر داده بود.

دختر گم شده

تصویر قبل و بعد "لیزا" دختر جوانی که از ترس 2 مرد فرار کرده و در جنگل گم شد

دختر گم شده

بدن زخمی دختر گم شده بعد از 1 ماه زندگی در جنگل آلاباما

زنی که او را پیدا کرد می گوید:درست شبیه یک حیوان وحشی بود البته از لحاظ ظاهری ، موهای گره خورده و بسیار کثیفش از دور او را شبیه گوزن کرده بود.

تمام بدنش جای نیش حشرات و زخم بود ، ناخن هایی که زیرشان پر از گل و خاک شده بود و بدن ضعیفی داشت. 

بر اساس گزارشات این دختر جوان در طول این یک ماه 22 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و بسیاری زنده ماندن او را مثل یک معجزه می دانند.

در ادامه گزارش عنوان شده است که این دختر اهل "لوییسویل" است اما سر از جنگل های "آلاباما" در اورده که دلیل آن به احتمال زیاد نا آشنا بودن او به منطقه بوده است و احتمالا در جریان فرار از دست آن دو مرد به این مسیر رسیده است.

دختر گم شده

تصویر منتشر شده از مردان شیطان صفتی که دختر جوان برای فرار از چنگ آنها گم شد

دختر گمشده در جنگل، شبیه گوزن پیدا شد! + عکس

4178
این مطلب مفید بود ؟14335
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی