پگاه آهنگرانی
فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی با بازی پگاه آهنگرانی و مجید حاجی زاده بعد از 20 سال روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

پخش دختری با کفشهای کتانی از تلویزیون

فیلم سینمایی دختری با کفشهای کتانی به کارگردانی رسول صدرعاملی بعد از گذشت 20 سال از ساخت روی آنتن تلویزیون میرود.

پگاه آهنگرانی بازیگر جوان سینما در دومین تجربه هنری اش در فیلم دختری با کفشهای کتانی خوش درخشید و با این فیلم جمعه 22 آذرماه ساعت 13 روی آنتن شبکه نمایش میرود.

دختری با کفشهای کتانی مهرماه سال 78 در سینماهای کشور اکران شد و مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت.

به بهانه پخش دختری با کفشهای کتانی بعد از 20 سال مروری بر داستان و بازیگران این فیلم سینمایی داشته ایم که تماشای آن خالی از لطف نیست.

پگاه آهنگرانی

دختری با کفشهای کتانی فیلمی از رسول صدرعاملی است که بعد از گلهای داوودی ، سمفونی تهران ، پاییزان و قربانی روی پرده سینماها رفت و تجربه ای موفق برای این کارگردان سرشناس و پگاه آهنگرانی بود.

پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی اولین بار در 6 سالگی جلوی دوربین رفت اما بازی او در نقش تداعی در فیلم سینمایی دختر با کفش های کتانی از او چهره های ماندگار ساخت و باعث شناخت او در دنیای سینما شد.

پگاه آهنگرانی و مجید حاجی زاده

پگاه آهنگرانی برای بازی در فیلم دختری با کفش های کتانی جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم قاهره، جایزهٔ بهترین بازیگر از جشن دنیای تصویر، دیپلم افتخار از جشنواره بین المللی فیلم اجتماعی آبادان و جایزهٔ بهترین نقش آفرینی از جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را در سال 1378 به دست آورد.

در خلاصه داستان فیلم دختر با کفش های کتانی آمده است :آیدین و تداعی که در پارک با هم آشنا شده بودند، حین گردش در پارک توسط مأموران نیروی انتظامی به کلانتری برده می شوند. با تشکیل پرونده و تا برگشت آن از دادسرا آیدین در کلانتری مانده و ...

پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی در نمایی از دختری با کفشهای کتانی

بازیگران فیلم دختری با کفشهای کتانی عبارتند از :پگاه آهنگرانی، مجید حاجی زاده، عبدالرضا اکبری، اکرم محمدی، داریوش مودبیان، محمود جعفری، نادیا دلدار گلچین، محمود عزیزی، بهمن زرین پور، مهدی میامی و مینا جعفرزاده در دختری با کفش های کتانی ایفای نقش کرده اند.

دختری با کفش های کتانی

دختری با کفشهای کتانی با پگاه آهنگرانی در تلویزیون

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی