ثروتمندترین زن دنیا

درآمد ماریا شاراپوا ثروتمندترین زن دنیا چقدر است؟

کد مطلب : 16746تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
خبرگزاری اقتصادی بلومبرگ ، ماریا شاراپوا تنیسور مشهور روسی را به عنوان ثروتمندترین زن دنیا معرفی کرد . درآمد چند میلیون پوندی بهترین تنیسور زن جهان از شرکت های خودروسازی و برندهای پوشاک کسب می شود.

عنوان  ثروتمندترین زن دنیا اینبار به تنیسور مشهور روسی داده شد. ماریا شاراپوا با درامد چند میلیون پوندی به عنوان ثروتمند ترین زن جهان معرفی شد. 

ماریو شاراپوآ تنیسور مشهور روسی از سوی خبرگزاری اقتصادی بلومبرگ، ثروتمندترین زن جهان شناخته شد

این تنیسور مشهور روسی با توجه به سرمایه گذاری شرکت های مشهور خودروسازی برخی برندهای پوشاک به عنوان حامی مالی وی توانست ثروتمندترین زن جهان شناخته شد. 

 به گفته ی خبرگزاری اقتصاد بلومبرگ ماریا شارآپوآ تنیسور روسی با در آمدی معادل 22 میلیون پوند در سال ثروتمندترین زن جهان شناخته می شود. 

 درآمد کلی شارآپوآ هم اکنون 100 میلیون پوند تخمین زده می شود و این در حالیست که در 3 سال گذشته سره ناویلیانر شانس بیشتری برای کسب این عنوان داشت. 

ماریو شاراپوا

 بیوگرافی کوتاهی از مارایا شاراپوا 

(ماریا شاراپووا) در 19 آوریل سال 1987در (نیاگان ) در منطقه ای از روسیه متولد شد. درحقیقت مهاجرت خانواده (شاراپووا) از نزدیکی شهر (چرنوبیل )، یکسال پس از فاجعه چرنوبیل (پایگاه فضایی روسیه ) به شهر کوچک نیاگان واقع در سیبری صورت گرفته بود. پدرش (سرگئی شاراپووا) معلم و بوکسور و مادرش (آلایلنا) یک اقتصاددان است .

ماریا از 2 سالگی زیرنظر پدرش با ورزش تنیس آشنا و علاقمند شد و از 4 سالگی بازی تنیس راآغاز کرد. در ملاقاتی که (مارتینا ناورتیلاوا)مربی تنیس اهل چک در مسکو با ماریا داشت ،استعداد این دختر بچه 6 ساله تنیس باز راتشخیص داد و پدر او را قانع کرد تااو را به آکادمی تنیس (نیک بولتیری ) در آمریکا بفرستد. ماریای 6 ساله ابتدا در تورنمتی در روسیه شرکت جست وبا بدست آوردن کسب مقام برتر، در سال 1993به همراه پدرش به آکادمی تنیس (نیک بولیتری )در فلوریدای آمریکا رفت .

ناگفته نماند که سرگئی ،پدر ماریا با زحمت توانست مبلغ لازم برای تهیه بلیط هواپیما را فراهم سازد و او هم نیز به همراه دخترش راهی غربت در آن سوی اقیانوس شد.ورود به (بولیتری ) جایی که در آن زمان آغاسی ،کوریه و کورنیکووا آموزش می دیدند، تنها با قرارقبلی میسر بود کم و بیش سرگئی موفق به قانع کردن مربی برای تماشای تمرین دخترش شد وآکادمی (نیک بولتیری ) استعداد خارق العاده ای را در این دختر بچه روس حس کرد.

ماریا به این ترتیب در آکادمی آموزش تنیس پذیرفته شد وپدرش نیز در (فلوریدا) برای کسب درآمد وهزینه کلاسهای آموزشی دخترش مشغول به کارساختمانی شد و هر روز یک ساعت پیاده ازآپارتمانی که اجاره کرده بود جهت ملاقات بادخترش تا آکادمی تنیس (نیک بولیتری ) را طی می کرد.

درآمد ماریا شاراپوا ثروتمندترین زن دنیا چقدر است؟

4.3113
این مطلب مفید بود ؟9815
منبع : نمناک /ن
3 نظر به ثبت رسیده است
خلفی زاده 1397-07-08
اصلاً به ازدواج فقط مربوط نمی شود بعضی چیزها خود آدم وفرد می خواهد که به درجه ای می رسد و سعی وتلاش خود فرد نباید نادیده گرفته شود.
11
علی1395-02-25
اگه مادرش میگفت من فقط با یک استاد دانشگاه ازدواج میکنم و یک بوکسور و معلم ساده در حد من نیست الان ماریایی با این مشخصات وجود نداشت .متاسفانه ازدواج مصلحتی در ایران زیاد شده.
60
sosha 1394-04-12
in zan bi nazire
80
وبگردی