دربی تهران

دربی تهران به تعویق افتاد

تاریخ انتشار : 19 مهر 1401کد مطلب : 18312زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید با توجه به تدارک برنامه جدید توسط کارلوس کی‌روش، داربی بعد از جام جهانی برگزار می‌شود.

تابناک ورزشی:سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در یک برنامه تلویزیونی گفت:هفته دوازدهم لیگ برتر روزهای 12 و 13 آبان برگزار می‌شود. ما برنامه لیگ تا هفته یازدهم را اعلام کردیم و برنامه هفته دوازدهم نیز آماده است اما با توجه به هم‌زمانی و نزدیکی این هفته با اردوی تیم ملی، شاید لیگ را یکی، دو روز زودتر تعطیل کنیم و در این صورت هفته دوازدهم برگزار نمی‌شود.

او درباره این که در این صورت داربی تهران بعد از جام جهانی برگزار می‌شود؟ اظهار کرد:اگر قرار باشد که هفته دوازدهم در اختیار تیم ملی باشد، داربی بعد از جام جهانی خواهد بود. برای کی‌روش هم آماده‌سازی تیم ملی سخت است چون فرصت کمی دارد. برای همین خاطر از هفته دوازدهم برای آماده کردن بازیکنان داخلی استفاده می‌کند. کی‌روش مشهور به اردوهای بلند مدت است و 10 روز هم برای جام جهانی فرصت زیادی نیست.

مهدی در واکنش به این که آیا کی‌روش مخالف برگزاری داربی قبل از جام جهانی است؟ گفت:مشخصا مخالفتی نداشت اما نگران برنامه تدارکاتی تیم ملی است. اگر بتوانند از هفته دوازدهم استفاده کنند، در این صورت می‌توانیم تعامل لازم را داشته باشیم.

انتهای پیام/م

دربی تهران به تعویق افتاد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : دربی تهران
وبگردی