درمان بی خوابی
خواب شبانه بهترین راه حل ممکن برای استراحت دادن به بدن و تنظیم مجدد سیستم آن است که بی خوابی شبانه را بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان کنید.

درمان بی خوابی شبانه با داروی گیاهی

انسان به طور متوسط در طول 24 ساعت به هشت ساعت خواب مفید نیاز دارد تا بتواند کار روزمره خود را درست انجام دهد و احساس سلامتی و نشاط کند و انرژی کافی برای فعالیت های روزانه را داشته باشد.

بی خوابی در هر سنی ممکن است اتفاق افتد، ولیکن با بالا رفتن سن اکثراً اختلال در خواب و بی خوابی شبانه آغاز می گردد. داروهای خواب آور می توانند به بعضی افراد برای خواب راحت کمک کنند، ولیکن استفاده از داروهای خواب آور بی خوابی را درمان نمی کنند و برعکس استفاده از آنها برای مدت طولانی خود سبب بی خوابی می شود.

خواب برای بدن انسان بسیار ضرویست در غیر اینصورت در فعالیت های عادی انسان مشکل ایجاد میکند و بیخوابی مزمن با مشکل روانی و جسمی همراه است.عوامل گوناگون مانند استرس،افسردگی و استفاده از مواد حاوی کافئین به مقدار زیاد، تغییر در ساعات کار روزانه، مصرف بعضی از داروها، احساس درد و رنج در اثر بعضی ازبیماریها از مواردی هستند که می توانند سبب بی خوابی شوند.

زمانیکه انسان خواب به سراغش نمی آید واقعا خسته کننده می شود نخوابیدن یکی از بدترین مشکلات است اگر شما هم دچار بی خوابی شبانه هستید این مقاله را بخوانید و هر گز از قرص های خواب آور استفاده نکنید چون این قرص ها بسیار بد هستند با این تکنیک در عرض 10 دقیقه خواهید خوااین درمان خانگی معجزه میکند. با این معجون براحتی می توانید بخوابید.

مواد لازم:

اسطوخودوس خشک شده 1 قاشق

پوست نارنگی تازه (1 نارنگی )

سنبل الطیب خشک 1 قاشق

بابونه خشک 1 قاشق

درمان گیاهی بی خوابی

طرز درست کردن:

به مواد خشک یک فنجان آب گرم بریزید.فراموش نکنید که پوست نارنگی تازه، یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی است و پوست نارنگی را هم بریزید.همیشه قبل از استفاده آن را بخوبی تمیز کنید برای هر فنجان حداقل یک عدد پوست نارنگی استفاده کنید.درمان سنتی چینی واقعا کارساز است و بسیاری از بیماریها با این حل می شود

درمان بی خوابی ، درمان طبیعی بی خوابی

4.442
این مطلب مفید بود ؟375
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از دکترسلام-/ف
وبگردی