مسن ترین عضو فیسبوک
گفتن سن خانمها همیشه یکی از مشکلات حل نشدنی است، حال یکی از مسن ترین خانمها برای اینکه در فیسبوک عضو شود از ترفند همیشگی استفاده کرده و سن خود را کمتر از واقعیت نشان داد.

 پیرترین عضو فیسبوک برای اینکه بتواند یکی از کاربران بزرگترین شبکه های اجتماعی شود مجبور شد که سن خود را به دروغ ثبت کند.

به گزارش سی ان ان ،آنا استر 114 ساله اهل مینه سوتا و هفتمین فرد مسن در امریکا است و علاقمند به یادگیری تکنولوژی های جدید است.او که با کمک دوست خود می خواست حساب کاربری باز کند متوجه شد که  شوقی که باعث شده در تولد 114 سالگی اش حساب فیس بوک باز کند اما هنگام وارد کردن اطلاعات متوجه شده که آخرین سالی که در فیس بوک وجود دارد 1915 میلادی است و او مجبور شده سنش را 99 سال وارد کند. 

مسن ترین عضو فیسبوک
 
آنا زمانی متولد شده که خانه پدری اش هنوز برق، تلفن یا ماشین نداشته است. اما او حالا در فیس تایم با دوستانش چت می کند. فروشنده آیفون نخستین باری که با او آشنا شده از شنیدن سن آنا تعجب کرده و دوستی شان از همان زمان شکل گرفته است. جوزف به آنا نحوه فرستادن ایمیل و جستجو در اینترنت را آموزش داده است. در محل زندگی او وسایل تکنولوژیکی زیادی وجود دارد..
خانم استر زمانیکه سال تولد خود را در فیسبوک ندید،طی نامه ای به مارک زاکربرگ ،مدیر فیسبوک با عنوان من اینجا هستم نوشت.وی تاکنون 31 نفر فالوور را در فیسبوک خود دارد.آنا استر در روز 15 کتبر به همراه دوستان دوران بازنشستگی خود تولد 114 سالگی اش را جشن گرفت.
مسن ترین عضو فیسبوک
 
در سال 2012 خانم فلورانس دتلر عنوان پیرترین عضو فیسبوک را داشت که با مارک زاکربرگ  نیز ملاقاتی داشت.
 
مسن ترین عضو فیسبوک

دروغ عجیب پیرزن 114 ساله در فیسبوک + تصاویر

3.958
این مطلب مفید بود ؟4513
منبع : نمناک-/ف
وبگردی