دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی کارچر آلمان دارای تکنولوژی های پیشرفته ای می باشند که این دستگاه ها را نسبت به محصولات مشابه برندهای دیگر متمایز می کند.

اسکرابر یا دستگاه زمین شوی ، یکی از انواع دستگاه های نظافتی مکانیزه می باشد که از آن می توان در جهت شستشو و نظافت انواع سطوح کف از قبیل:سنگ، سرامیک، اپوکسی و سیمان استفاده نمود. استفاده از اسکرابر ها، جایگزینی بسیار مناسب نسبت به روش های سنتی و قدیمی نظافت است. دستگاه های زمین شوی زمان نظافت را کاهش داده و کیفیت و دقت نظافت را بالا می برد. به خصوص از انتقال آلودگی ها از جایی به جای دیگر که در روش هاس سنتی و قدیمی معمول بود، جلوگیری می کند. دستگاه های زمین شوی در سه نوع دستی، سرنشین دار و کاربر ایستاده طراحی و ساخته می شوند.

از اسکرابرها در چه مکان هایی می توان استفاده نمود؟

امروزه اماکن و مراکز گوناگونی به دلیل اهمیت فرایند نظافت و بهبود کارایی از دستگاه های زمین شوی صنعتی به منظور نظافت محیط خود استفاده می نمایند. محیط هایی از قبیل:کارخانه های بزرگ و کوچک، انبارها و سوله ها، داروسازی ها، صنایع فولاد و آهن، مجتمع های تجاری و مسکونی، مراکز تولید، فرودگاه ها، اماکن مذهبی، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع نفت و گاز، هتل ها، مراکز تفریحی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و بسیاری اماکن دیگر از دستگاه های کف شوی صنعتی به منظور نظافت محیط خود بهره می برند. در اینجا بایستی به این نکته اشاره نمود که نوع دستگاه اسکرابری که برای نظافت کف در نظر گرفته می شود به عوامل گوناگونی بستگی دارد که یکی از این عوامل، مساحت و متراژ محیط است. اگر مساحت یا متراژ مکانی بالا یا دارای طبقات زیاد و گوناگون است، حتماً از نوع کف شوی سرنشین دار یا با راننده بایستی استفاد نمود. ُ

اجزای اصلی دستگاه های زمین شوی صنعتی و نحوه کارکرد این دستگاه ها

نحوه کار اسکرابر بدین صورت است که ابتدا آب و مواد شوینده بر روی سطح زمین پاشیده شده و پس از برس زدن سطح، محلول آب و مواد شوینده به همراه تمام آلودگی ها توسط سیستم تی و مکنده دستگاه، به مخزن آب کثیف انتقال می یابد.

در ادامه به اجزای اصلی دستگاه های زمین شوی اشاره می نماییم:

 

برس اسکرابر

برس های اسکرابر، یکی از اجزای بسیار مهم در این دستگاه ها بوده که کار اصلی آن جداسازی و شستشوی آلودگی های موجود بر روی سطح زمین می باشد. برس ها می توانند در دو نوع رولی و دیسکی باشند که در برخی از مدل ها از نوع دیسکی، در برخی دیگر از نوع رولی و در بعضی از این دستگاه ها از هر دو نوع برس به صورت همزمان می توان استفاده نمود.

مخازن آب تمیز و آب کثیف

مخزن های آب تمیز و آب کثیف دستگاه های کف شوی صنعتی، یکی دیگر از اجزای مهم در دستگاه های شستشوی کف می باشند که دارای اندازه های گوناگونی می باشند. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف اسکرابر می تواند از 4 لیتر تا 300 لیتر باشد.

سیستم تی و مکنده دستگاه زمین شوی

دستگاه های زمین شوی به منظور خشک کردن سطوح کف، از سیستم تی و مکنده قوی استفاده می نمایند. پس از برس زدن سطح زمین، در انتهای دستگاه، تیغه لاستیکی و سیستم مکنده آلودگی ها را به طور کامل مکش کرده و به مخزن آب کثیف تعبیه شده روی دستگاه منتقل می کند.

رابط کاربری دستگاه های شستشوی کف

اپراتور یا کاربر به منظور کنترل عملکرد دستگاه، از کنترل پنل دستگاه استفاده می نماید.

تکنولوژی های پیشرفته در دستگاه های زمین شوی کمپانی KARCHER

زمین شوی های کارچر آلمان نظافت را در بالاترین سطح کیفیت انجام می دهند. به لطف وجود نوآوری ها و تکنولوژی های پیشرفته در کفشور های برند KARCHER آلمان، قدرت مانور و کارایی این تجهیزات بسیار بالا می باشد. نکات بسیار ریز و قابل توجهی در کف شوی های کارچر آلمان توجه و اهمیت داده شده است که به جرأت می توان گفت هیچ برندی این نکات را رعایت نکرده است. از جمله تکنولوژی های پیشرفته دستگاه های کارچر آلمان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از تکنولوژی کد رنگ یا color coding (در کنترل پنل دستگاه، بخش هایی به رنگ زرد و خاکستری وجود دارند که بخش های زرد رنگ مربوط به اپراتور و قسمت های خاکستری رنگ مربوط به نگهداری و نظافت از دستگاه می باشد)
  • داشتن نشانگر مرکز ثقل به منظور جا به جایی راحت تر دستگاه
  • استفاده از سیستم مدیریت مصرف مواد شوینده
  • استفاده از تیغه لاستیکی oil resistant که در برابر سایش و اصطکاک بسیار مقاوم است.
  • استفاده از تکنولوژی حالت کارایی بهینه eco! Efficiency)) برای مدیریت مصرف انرژی
  • سیستم شستشوی آسان مخزن آب کثیف با استفاده از تکنولوژی فلاشینگ سیستم
  • سیستم All Wheel Drive یا (همه چرخ ها دارای قدرت پیشرانه) به منظور افزایش سرعت و توان پیمودن شیب زمین شوی
  • تکنولوژی KIK:می توان به وسیله ای این تکنولوژی تنظیمات مربوط به دستگاه را برای هر کاربر در کلید مخصوص به آن کاربر ذخیره نمود.
  • استفاده از فرمان هدایت با طراحی کاملاً حرفه ای
  • ساختمان تیغه قابل تنظیم به هر چهار طرف

 

شرکت کارن تجارت به عنوان نماینده رسمی محصولات KARCHER آلمان در ایران طیف وسیعی از دستگاه های زمین شوی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، کارواش اتوماتیک، واترجت صنعتی، پله برقی شوی، دستگاه های فرش و موکت و مبل شوی و بسیار محصولات دیگر را ارائه می نماید. تمامی محصولات شرکت کارن تجارت دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله می باشد.

 

تکنولوژی های پیشرفته دستگاه های اسکرابر ( زمین شوی ) کارچر آلمان

56
این مطلب مفید بود ؟60
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی