عروس و داماد

کتک کاری کاری وحشتناک عروس و داماد وسط عروسی

کد مطلب : 73814تعداد نظرات : 11 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در یک مراسم عروسی هنگام خوردن کیک داماد با عصبانیت و خشونت کار زشت و عجیبی در مقابل مهمانان انجام داد.

سیلی بد داماد به صورت عروس وسط مراسم

این روزها تعداد سوژه های داغ و جنجالی منتشر شده در فضای مجازی بخصوص در شبکه های اجتماعی کم نیست. سوژه هایی که در مراسم و موقعیت های مختلف ثبت و توسط کاربران عادی منتشر می شوند و در میان همه آنها، قطعا سوژه های مراسم عروسی، طرفداران بیشتری دارد؛ حال چه این سوژه های طنز و خنده دار باشند چه خشن و دور از انتظار.

یکی از مهم ترین مسائل شروع هر رابطه ی احساسی و به دنبال آن آغاز زندگی مشترک، محبت و احترامی است که باید بین طرفین حاکم باشد و همین دو فاکتور مهم به خودی خود جزو مهم ترین ملاک های انتخاب همسر برای هر دختر و پسر جوانی است که اگر خلاف آن به چشم بخورد قطعا خوشایند نخواهد بود. احتمالا معمول ترین حالت و رفتاری که بین زوج های جوان بیش از هر چیزی خودنمایی می کند، رابطه پرمحبت و عاشقانه ی آنهاست ولی آیا میتوان درگیری و حتی ضرب و شتم را بین این افراد عادی تلقی کرد؟ قطعا خیر.

اینها را گفتیم تا در ادامه عنوان کنیم که مراسم عروسی و روز ازدواج هر زوجی، فراموش نشدنی ترین روز زندگی اوست و آنها دوست دارند بهترین اتفاقات زندگی شان در این روز بیفتد تا خاطراتی زیبا بسازد اما اگر در این روز اتفاق بد و شرم آوری بیفتد چه ؟ مشابه لحظات بدی که برای عروس خانم ماجرای این بخش از نمناک پیش آمد و خبر ساز شد، ماجرایی که شاید هر عروس خانمی مثل عروس داستان ما تحمل و صبر بالایی نداشته و از ان به سادگی عبور نکند.

سیلی زدن داماد به عروس جلوی مهمانان

یکی از مراسم رایج در تمام عروسی ها خوردن کیک عروسی است که تکه ای کوچک توسط عروس برای داماد و تکه ای دیگر توسط داماد برای عروس سرو می شود تا به نوعی شیرین ترین خوردنی را از دست همسرشان خورده و آغازی لذت بخش داشته باشند اما وقتی یکی از طرفین اعصاب و ظرفیت شوخی ندارد ممکن است این شیرینی به تلخی تبدیل شود.

عروس خانم قصه ی ما بی خبر از همه جا بخصوص اعصاب خورد آقای داماد قصد داشت کمی سربه سر او بگذارد و برای همین وقتی کیک را به سمت دهان داماد برد با او شوخی کرد و سریع کیک را از دهان داماد دور کرده و عقب کشید اما این حرکت برای همسر آینده اش خوشایند نبود و عروس بینوا با یک سیلی محکم خیلی زود متوجه ناخوشایند بودن این شوخی شود.

کتک خوردن عروس

داماد که قصد داشت گربه را دم حجله بکشد، با تمام توان خود این سیلی را به صورت عروس بیچاره زد به طوریکه عروس خانم با شدت ضربه ی این سیلی روی صندلی پرت شد. همه میهمانان از این حرکت زشت شوکه و ناراحت شدند و برای کمک به عروس پیش آمدند.

داماد که مدام با خشونت چیزی به همسرش می گفت، به سرعت توسط مردان دیگر کنار کشیده شد. مشخص نیست که این اتفاق در کجا رخ داده است اما در هر صورت حرکت خوبی نبود و باعث آبروریزی شد.

کتک کاری کاری وحشتناک عروس و داماد وسط عروسی

3.5178
این مطلب مفید بود ؟12652
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
11 نظر به ثبت رسیده است
حتما1401-03-31
همیشه زنا مقصرن شک نکنید
46136
جذاب1401-10-06
هر چقدرم زنه مقصر باشه داماد حق ندارع بهترین روزشو خراب کنه
33
نرگس1401-03-31
آقا حاتم چی میگی برای خودت تو اصلا میدونی داماد چکار کرده
12025
رضا1401-03-31
راست میگن نرگس خانم خب شما خانم ها همیشه مقصرین
25115
البرز1401-03-31
عجب بابا از این خانم ها
1865
ممد عشقی1401-03-31
بله خوب در تقصیر خانمها شکی نیست ولی داماد هم می تونست این کار را به یک وقت مناسبتری موکول کند تا لطمه ای به وقارش وارد نشود
1946
ندا1401-04-01
کاش دختره از همون جا این رابطرو تموم کرده باشه و ادامه نداده باشه
867
ناشناس1401-10-06
فقط و فقط تقصیر مرد بوده یعنی چی واقعا بیای وسط عروسی عروس رو بزنی ؟؟؟؟؟؟
52
سجی1401-10-06
چی میگی بیچاره اومد شوخی کنه بی جنبه بازی دراورد اینایی که میگن زن مقصر مطمئن باشین زن ذلیل ترین مردان بخدا
134
ناشناس1401-10-07
اون زنی که با این سیلی، به این رابطه ادامه بده یک احمق تمام عیاره، همون لحظه باید مجلس و وصلتو بهم بزنه. ‌
71
ناشناس1401-10-09
ادمین دمت گرم کامنت های همه کسایی که مرد ها رو میکوبن تایید میکنی بعد ما که از مرد ها دفاع میکنیم کامنتمون رو تایید نمیکنی
11
وبگردی