علت خیانت مردان
در وجود برخی از مردان بی وفایی نهفته است و اگر کنترل نشوند به راحتی به همسرشان خیانت می کنند از علت های دیگر می توان به ترس از وابستگی به زن اشاره کرد.

مهم ترین علت خیانت مردان به زنان

امروزه با پیدایش شبکه ها اجتماعی ، خیانت نیز در زندگی مشترک به یکی از معضلات جامعه تبدیل گردیده است . معضل بزرگی که تیشه به ریشه بنیان خانواده می زند و زندگی مشترکی را که با امیدواری و وفاداری به آینده صورت گرفته را از هم می پاشاند.

مردان بیش از زنان در زندگی مشترک دچار خیانت می شوند و از سن 28 تا 50 سالگی بیشترین خیانت ها از سوی مردان صورت می گیرد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که به چه علتی مردان به زنان خیانت می کنند ؟ اگر می خواهید بدانید چه علتی برای خیانت مردان وجود دارد پیشنهاد می کنیم این مطلب از روابط عاطفی نمناک را مطالعه کنید تا پاسخ پرسش خود را بیابید.

دلیل خیانت مرد

علت های خیانت مردان متاهل به همسرانشان

علت های رایج برای خیانت مردان به زنان

تنوع طلبی

بسیاری از مردان با اینکه ادعای عاشقی نسبت به همسر خود دارند به او خیانت می کنند به این دلیل که تنوع طلبند و دوست دارند هر نوع رابطه ای را تجربه کنند .

مردانی که نیاز به کنترل دارند

برخی از مردان بی وفایی در وجودشان است و اگر کنترل نشوند به خیانت روی می آورند ، بهتر است این مردان را در رابطه کنترل کرد.

خیانت مرد ب زن

علت خیانت مردان به زنان

خیانت مردان به زن و زندگی به چه علت ؟؟

اراده ضعیف و نه نگفتن

برخی از مردان اراده ضعیف دارند و نمی توانند به موقعیتی که برایشان پیش می آید نه بگویند و به همین دلیل مرتکب خیانت جنسی می شوند.

ترس از وابستگی و صمیمیت زیاد

برخی از مردان دوست ندارند که وابستگی عاطفی داشته باشند و از اینکه خود را متعلق به کسی بدانند می ترسند و برای خودداری از ایجاد صمیمیت با همسرشان ، به او خیانت می کنند.

بی وفایی مردان

ترس از وابستگی یکی از علت های خیانت مردان

علت های اصلی خیانت مردان به همسرانشان در اوایل زندگی

خیانت مردان به زنان در ماه عسل

برخی از مردان همین که ازدواج می کنند دوست دارند با همسرشان صمیمی شوند و یک ماه عسل عاشقانه و هیجان انگیز را تجربه کنند و اگر همسرشان فردی نباشد که آن ها انتظارش را داشته اند در همان ابتدای راه به او خیانت می کنند.

تکرار خیانت مردان به همسران

بسیاری از مردان هنگامی که مرتکب خیانت می شوند دوباره کار خود را تکرار می کنند . برای تکرار نکردن خیانت و پشیمانی از آن باید از خود و اراده شان مواظبت کنند.

خیانت مرد به زن

علت تکرار خیانت مردان به همسرانشان چیست؟

اشتیاق زیاد برای ایجاد صمیمیت

برخی از مردان به علت اینکه با همسرشان رابطه صمیمی ندارند برای حل این مشکل به دنبال صمیمیت و پر کردن نیاز عاطفی شان به رابطه با فردی دیگر روی می آورند و به او خیانت می کنند درحالی که می توانند با صحبت کردن با همسرشان به توافق برسند و دست از خیانت بردارند. 

 

علت اصلی خیانت مردان متاهل و بی وفا به همسرشان

4.182
این مطلب مفید بود ؟6715
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی