نیوشا ضیغمی

دلتنگی های نیوشا ضیغمی در سومین سالروز درگذشت پدرش

تاریخ انتشار : 4 اسفند 1398کد مطلب : 47442زمان مطالعه : 2 دقیقه
نیوشا ضیغمی در سومین سالگرد درگذشت پدرش با انتشار پستی غم انگیز از دلتنگی این روزهایش گفت.

سومین سالگرد درگذشت پدر نیوشا ضیغمی

چهارم اسفندماه سال 95 بود که نیوشا ضیغمی بانوی هنرمند کشورمان در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست و روزهای تلخی را تجربه کرد.

سه سال از آن تجربه تلخ خانم بازیگر میگذرد اما نیوشا ضیغمی همچنان بی تاب نبودن پدر است و با انتشار پستی، دلنوشته ای غمگین را در سالروز دگذشت پدرش به اشتراک گذاشت.

دلنوشته غمگین نیوشا ضیغمی برای پدرش

نیوشا ضیغمی با انتشار تصاویری از پدرش نوشت:

سلام پدرم، عزیزم...

سه سال گذشت به چشم برهم زدنی ،زخم نبودنت ترمیم نشد که هیچ ، هرچقدر گذشت ته نشین تر شد و جای خالیت پر رنگ تر.... شاید اگر تو نمیرفتی خیلی چیزها جور دیگری بود، راست میگن که دختر تا آخر عمر محتاج پدره اینو الان با تمام وجودم لمس میکنم و هنوز باور ندارم سفر زود هنگام تو را ....

میدانم که جایت از ما خیلی بهتر است ولی این هم میدانم که غم نبودنت را انتهایی نیست،تنها دلخوشی من پیامهای پر مهر کسانی است که امروز پزشکان و مهندسان موفق این سرزمینند و از تو به نیکی یاد میکنند و از خاطرات خوبشان برایم میگویند. خوشحالم که توانستی سرمایه های بزرگ معنوی پرورش دهی و این یعنی من خوشبختم که پدری چون تو داشتم... با تمام وجودم دوستت دارم،در آرامش باشی عزیزه دل ....

نیوشا ضیغمی و پدرش

پدر نیوشا ضیغمی از مدرسین برجسته شیمی در تهران بود که 4 اسفند سال 95 بعد از دوره کوتاهی بیماری درگذشت.

پدر نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در آستانه روز پدر دلتنگ تر از قبل است و برای سومین سال متوالی روز پدر را بدون پدر در کنار خواهرش روشا و مادرش سپری میکند.

خانواده نیوشا ضیغمی

دلتنگی های نیوشا ضیغمی در سومین سالروز درگذشت پدرش

4.418
این مطلب مفید بود ؟162
منبع : صفحه نیوشا ضیغمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : نیوشا ضیغمی
وبگردی