شکلات
یک مرد در اقدامی عجیب و غریب با خالی کردن 272 کیلوگرم شکلات نوتلا در داخل وان حمام خود تصمیم به دوش گرفتن با شکلات گرفت.

این مرد با شکلات دوش گرفت

اقدام عجیب این مرد سوژه بسیاری از رسانه ها شده است و انگیزه او برای انجام چنین کاری ذکر نشده است،فیلم منتشر شده این مرد را در حالی نشان می دهد که تصمیم گرفته با 272 کیلوگرم نوتلا حمام کند. وی صدها عدد نوتلا خریداری نموده و پس از خالی کردن تمام آن ها را در وان، خودش نیز درون شکلات غرق می شود.

شکلات

شکلات از آن دسته خوراکی هایی است که تمام مردم دنیا عاشقش هستند. این محصول خوشمزه به خاطر طعم خاص و ماهیت انرژی زا، طرفداران بسیار زیادی دارد و صاحبان صنعت استفاده های زیادی از آن می برند. در کشورهای مختلف، انواع مختلفی از شکلات تولید می گردد و برخی برندها توانسته اند شهرت زیادی در این زمینه کسب کنند.

با این حال، هیچ کدام به محبوبیت و شهرت نوتلا نیستند. شکلات صبحانه ایتالیایی ها همه جای دنیا طرفدار دارد و با طعم منحصر به فردش می تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند. اما غیر از نوش جان کردن آن، روش های دیگری نیز برای لذن بردن از نوتلا وجود دارد. داستانی که قصد داریم به آن بپردازیم، دیگر استفاده های شکلات را به تصویر می کشد.

دوش گرفتن با طعم شکلات معروف نوتلا! + عکس

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
برگرفته از آخرین خبر - / ل
وبگردی