دکور خانه
با تزیین وسایل خانه میتوانید بدون هزینه دکور خانه را تغییر دهید, چگونگی تزیین وسایل خانه را در ادامه مشاهده کنید.

دکور خانه را بدون هزینه تغییر دهید

وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون خانه به میان می آید، منظور لزوما تغییر تمام وسایل و تغییرات کلی نیست. بلکه می توان با بودجه محدود هم تغییرات قابل توجهی ایجاد کرد و حال وهوای خانه را به کلی عوض کرد, وقت آن شده است تا کمی به دکوراسیون منزل خود سر و سامان بدهید.

طراحی مدرن به دنبال ترکیب عناصری از سبک های قدیمی و جدید است. بنابراین فکر نکنید که اگر لازم است طراحی منزلتان را عوض کنید. باید همه چیزهایی را که در اختیار دارید و عمری برای جمع کردنشان سعی کرده اید، دور بریزید. گاه می توانید با عوض کردن یکی از عناصر فضایی مدرن و جدید خلق کنید.اگر وسایل منزلتان برایتان خسته کننده و تکراری شده است می توانید از این 12 ایده بسیار ساده برای تغییر شکل دادن وسایل منزلتان استفاده کنید.

دکور خانه

ایده های زیباتر دکور خانه

1. سطلی ساده: می توانید برای داشتن یک گلدان شیک و زیبا از یک سطل فلزی استفاده کنید. به این ترتیب که یک نوار پهن چرمی را روی سطل بچسبانید و سپس با استفاده از برچسب های سه بعدی که به شکل پونزهای نقره ای هستند، دور تا دور آن را برچسب بزنید، البته با فاصله های برابر. 
 
2.تخته ای برای پیام هایتان: یک تخته پیام درست کنید فقط برای خودتان. یک تخته فلزی خریداری کنید و دور تا دور آن را با چسب های کریستالی تزئین کنید. برای نصب پیام هایتان می توانید از آهن رباهایی که تزئین شده اند استفاده کنید. آهنرباها را توسط زیورآلاتی که بر روی آینه ای کوچک چسبیده شده است تزئین کنید.
 
3.زیباسازی یک لوستر:یک نوار یک سانتی متری در طول بالا و پائین سایبان لوسترتان نقاشی کنید، سپس این نکات را برای نقطه گذاری روی آن اجرا کنید.
1.می توانید از برچسبهای دایره ای رنگی استفاده کنید.
2.و یا می توانید با استفاده از یک شابلون و رنگ، دایره ها را روی آن نقاشی کنید.
3.در صورت رنگ آمیزی اجازه دهید کاملاً خشک شود.
4.برای افزودن روزنه بر روی دایره ها برای نمایی بهتر، می توانید از یک درفش استفاده کنید.
5.سپس می توانید لوستر خود را با استفاده از یک اسپری نقره ای، به رنگ نقره ای درآوردید.
 
4.تزئین یک صندلی:یک صندلی ساده را با استفاده از تزئینات کوچک تغییر بسیار دهید.
1.از یک طرح گرافیکی، فتوکپی سیاه و سفید گرفته تا بتوانید به واسطه آن یک نمونه ایجاد کنید.
2.در زیر طرح کپی گرفته شده، یک کاغذ پشت چسب دار قرار دهید و طرح را با فشار بر روی کاغذ کپی شده ترسیم کنید به طوری که نقشتان روی کاغذ چسب دار فرورفته شود.(ما از کاغذ برچسبی با نمای فلزی استفاده کرده ایم)
3.طرح را برش دهید.
4.خیلی آهسته کاغذ برش داده شده برچسبی را روی صندلی بچسبانید.
5.سعی کنید حباب در زیر آن نباشد.
 
5.تزئین یک دفتر یادداشت:به یک دفتر یادداشت ارزان قیمت با استفاده از رنگها، جلوه ای طراحانه دهید. روی دفتر یادداشت برچسب های دایره ای به صورت کاملاً تصادفی بچسبانید، سپس کل جلد آن را رنگ آمیزی کنید. اجازه دهید کاملاً خشک شود، سپس دایره ها را بردارید تا جای آنها روی جلد دفتر مشخص شود. برای این کار از شابلون ها هم می توانید استفاده کنید. برای ایجاد کمی تلألو می توانید از چسب های کریستالی استفاده کنید.
 
6.تزئین یک آینه: آینه مورد نظر را توسط کاغذی بپوشانید، بغیر از حاشیه که به عنوان قاب آن می خواهید تزئین کنید. سپس حاشیه آن را با استفاده از یک سیم ظرف شویی سنباده کنید، و آن را رنگ کنید. پس از خشک شدن آن گلوله های چوبی را دور تا دور آن از خارج به داخل بچسبانید.(گلوله ها در تصویر به قطر سه سانتی متر می باشند.) سپس چندین بار با اسپری روی آن رنگ بزنید، بین هر بار اسپری کردن اجازه دهید خشک شود.
 
7.شیک و پیک کردن جعبه های بی مزه: با استفاده از برچسب های مختلف جعبه خود را از سادگی در آورید. ما آینه های برچسبی و گلها و مربع های پشت چسب دار به کاربرده ایم.
 
8.تغییر شکل دادن تدارکات روی میز :روی جزئیات دفتر کار خانگیتان تمرکز کنید. جامدادی شخصیتان را تغییر شکل دهید، با استفاده از مربع های فلزی چسب دار و عبارتی که دوست دارید.
 
دکور خانه

ایده های زیباتر دکور خانه

9.تغییر شکل دادن یک جالباسی بدقیافه:با استفاده از قطعات فلزی طرح گل، به جالباسی ساده تان شکلی جدید دهید. گل های فلزی را با استفاده از چسب به سر چنگک جالباسی بچسبانید.
 10.بازسازی یک چتر ساده:چتری ساده را با استفاده از رنگ های دایمی تزئین کنید. طرح را با استفاده از گچ روی چتر بکشید، بالای چتر را مرکز یک گل ساده قرار دهید، سپس با استفاده از شکل خط فاصله گلبرگ ها را ترسیم کنید و یک جمله جالب روی آن بنویسید، مثل این جمله:اجازه دهید باران ببارد.
 11.تزئین یک آباژور: با استفاده از برچسب های به شکل گل، پایه شیشه ای این آباژور تزئین شده است و روی سایبان آن دایره هایی با طرح های جالب چسبانده شده است.
 12.تزئین ژاکت:با استفاده از طرحی ابتکاری جلوه ای شیک به ژاکت خود بدهید. با استفاده از گچ خیاطی طرحی را در پائین یقه ایجاد کنید، سپس روی آن دایره های فلزی یا پلاستیکی بچسبانید.

با 12 ایده دکور خانه را از این رو به آن رو کنید! + عکس

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
برگرفته از دکتر سلام / تبیان - /ح
وبگردی