دکوراسیون تلویزیون دیواری
اگر تلویزیون دیواری انتخاب شما برای دکوراسیون منزل است باید نکاتی را درباره طراحی دکوراسیون و دیزاین دیوار پشت تلویزیون رعایت کنید.

طراحی دکوراسیون تلویزیون دیواری

تلویزیون های ال ای دی و مدرن امروزی قابلیت نصب شدن روی دیوار را دارند به همین دلیل اکثر خانواده ها ترجیح میدهند تلویزیون روی دیوار نصب شود هم به دلیل کمبود جا و هم شیک تر شدن دکوراسیون منزل.

طراحی دکوراسیون تلویزیون و دیزاین دیوار پشت آن همواره از اهمیت ویژه ای در دکوراسیون داخلی برخوردار است و بیشترین تاثیر را در زیبایی دکوراسیون منزل دارند پس اگر شما هم قصد دارید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید نکات مهمی را درباره طراحی و تزیین دیوار پشت آن در این بخش از نمناک بخوانید.

دکوراسیون تلویزیون دیواری

دکوراسیون تلویزیون دیواری مدرن و شیک

تلوزیون روی کدام دیوار نصب شود؟

انتخاب محل نصب تلوزیون دیواری هم در دکوراسیون منزل نیاز به مهارت دارد زیرا شما باید بدانید تلویزیون را روی دیواری نصب کنید که فضای مجاور پنجره نباشد و از نور های محیطی دور باشد زیرا در این صورت نور می افتد روی تلویزیون و نمیتوانید به راحتی به تماشای تلویزیون بنشینید.

دیوار پشت تلویزیون با کناف

طراحی و دیزاین دکوراسیون تلویزیون دیواری

طراحی و تزیین دیوار پشت تلویزیون

وقتی تصمیم گرفتید تلویزیون روی کدام دیوار قرار بگیرد باید فکری به حال آن دیوار کنید، دیوار پشت تلویزیون نیاز به تزییناتی دارد از جمله کاغذ دیواری، سنگ آنتیک، نورپردازی و.... که باعث جذاب تر شدن دکوراسیون نشیمن میشوند.

میز برای تلویزیون دیواری

تزیین دیوار پشت تلویزیون با ایده های جدید

چه مبلمانی مناسب است؟

تلویزیون روی هر دیواری که نصب شود دقیقا روبروی آن باید مبلمان بچینید، مبلمانی که برای فضا انتخاب میکنید میتوانید ال، چستر، راحتی و کاناپه باشد تا شما بتوانید به راحتی تلویزیون تماشا کنید. در انتخاب رنگ مبلمان دقت کنید و سعی کنید رنگ آن با فضا همخوانی داشته باشد.

مدل تلویزیون جدید

اتاق نشیمن کوچک با طراحی مدرن

نورپردازی مدرن و حرفه ای

نورپردازی ایده ای کم هزینه و بخش مهمی از دکورسیون تلویزیون دیواری است که فضا را از این رو به آن رو میکند، برای نورپردازی دیوار پشت تلویزیون بهتر است از نورهای مخفی استفاده کنید همانند تصویر زیر.

نورپردازی دیوار پشت تلویزیون

نورپردازی شیک دیوار پشت تلویزیون 

 

طراحی دکوراسیون تلویزیون دیواری با زیباترین تزیینات + عکس

4.448
این مطلب مفید بود ؟426
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی