دکوراسیون حیاط
ایده های خلاقانه و زیبا برای سازماندهی و دکوراسیون حیاط منزل به شما معرفی میکنیم که مطابق سلیقه کودکان است.

ایده های خلاقانه برای دکوراسیون حیاط

اگر خانه ای را دیده باشید که حیاط آن به خوبی طراحی شده باشد، متوجه می شوید که تمام اجزای آ ن با تدبیر و تفکر کنار هم قرار گرفته اند.

ساماندهی حیاط مطابق طبع کودکان، از جمله بهترین ایده ها برای افزایش روحیه شادی و لذت بردن از دوران کودکی است. با درست کردن نمای حیاط بصورت خلاقانه، کودک شما می تواند ساعت ها از فکر بازی های کامپیوتری خلاص شده و در طبیعت واقعی به بازی با دوستانش بپردازد.نمناک چند پیشنهاد برای سازماندهی حیاط به شما ارائه می دهد. با ما همراه باشید:

- گوشه های حیاط
قبل از هرچیز باید لبه های تیز حیاط را با لوازم مخصوص بپوشانید تا به اصطلاح نرم و راحت شوند. با این کار کودک شما به هنگام برخورد با لبه های تیز، آسیبی نخواهد دید. بهتر است روی لبه ها و حاشیه های تیز و برنده حیاط را با پرده های ضخیم بپوشانید. جلوی پرچین های کوتاه را با گلدان ها بپوشانید.

دکوراسیون حیاط

طراحی دکوراسیون حیاط منزل

- رنگ های شاد و براق
برای سازماندهی حیاط مناسب با روحیه کودکان، باید هر چه بیشتر از رنگ های براق و شاد استفاده کنید. می تواند دیوارهای حیاط را رنگ آمیزی کنید و طرح های زیبا روی آنها بکشید..همچنین می توانید در حیاط یا حتی پارکینگ را رنگ آمیزی کنید.

دکوراسیون حیاط

دکوراسیون حیاط بر اساس علاقه کودکان

- مناطق مختلف
به جای اینکه از حیاط به عنوان یک مکان واحد استفاده کنید، می توانید آن را به چند بخش تقسیم کنید. مثلا در یک قسمت، تاب قرار دهید. در قسمتی دیگر جعبه شنی، در طرف مقابل یک تور بسکتبال و غیره. فقط در نظر داشته باشید، مناطق مختلفی که در حیاط ایجاد کرده اید، با سایر اجزای حیاط در هارمونی باشند.

دکوراسیون حیاط

چیدمان و دکوراسیون حیاط منزل

- اثاثیه مناسب حیاط
به جای استفاده از لوازم خنثی مثل گیاهان و گل ها برای تزئین حیاط، بهتر است از میز و صندلی های فانتزی، فنجان های کوچک، بشقاب های طرح دار حیوانی و اسباب بازی های حیوانات برای تزئین حیاط استفاده کنید. اگر بودجه کافی در اختیار دارید، می توانید بناهای کوچکی شبیه قارچ با بتون درست کنید.

- خانه بازی
سازماندهی حیاط کودکان تا زمانی که خانه ای برای بازی در آن نسازید، تکمیل نخواهد شد. بچه ها خانه حیاط را همچون خانه شخصی خود می پندارند. سعی کنید طراحی خانه را طوری انجام دهید که بتوانند هم در آن بازی کنند و هم به سایر فعالیت ها همچون خوابیدن و مطالعه کردن نیز بپردازند.

دکوراسیون حیاط مطابق سلیقه کودکان

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از مد آنلاین -/ح
وبگردی